Bezprzewodowe głośniki do ogrodu

Bezprzewodowe głośniki do ogrodu
Źródło zdjęć: © Producenta

31.03.2011 12:17, aktual.: 31.03.2011 12:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Niedawno powitaliśmy wiosnę. Wraz z nią nadchodzi nowy sezon w ogrodzie. Czas spędzony na działce czy w ogródku z pewnością może umilić nam muzyka. Jeśli zwykłe, przenośne radio lub słuchanie muzyki przez otwarte

Niedawno powitaliśmy wiosnę. Wraz z nią nadchodzi nowy sezon w ogrodzie. Czas spędzony na działce czy w ogródku z pewnością może umilić nam muzyka. Jeśli zwykłe, przenośne radio lub słuchanie muzyki przez otwarte okno to dla nas za mało możemy pokusić się o specjalny zestaw stereo przystosowany do pracy na zewnątrz.

Zestaw stereo AQ Wireless Outdoor Speakers to nie lada gratka dla wszystkich, którzy uwielbiają spędzać czas na świeżym powietrzu –. np. w ogrodzie lub na działce. Składa się z transmitera FM i dwóch 3,5-watowych głośników. Całość działa bezprzewodowo, jest wodoodporna i wyróżnia się oryginalnym wyglądem. Zestaw można podłączyć do dowolnego urządzenia posiadającego wyjście audio. Producent deklaruje zasięg działania na poziomie do 100 metrów w przestrzeni otwartej i około 30-40 metrów przez ściany.

Obraz
© (fot. Producenta)

Głośniki dostępne są w dwóch kolorach do wyboru: czarnym i białym. Ich cena wynosi 89 funtów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)