Tęczowa muzyka z wielofunkcyjnej żarówki LED

Tęczowa muzyka z wielofunkcyjnej żarówki LED12.02.2016 10:57
Tęczowa muzyka z wielofunkcyjnej żarówki LED
Źródło zdjęć: © mat. prasowy

Wielofunkcyjna żarówka LED firmy Manta jest rewolucyjnym urządzeniem, który właśnie pojawił się w ofercie producenta. Produkt należy do segmentu akcesoriów przeznaczonych do domowej rozrywki "Manta Party House".

Manta Smart LED Bulb with BT Speaker DLB00. jest innowacyjnym rozwiązaniem, które łączy w sobie funkcjonalność żarówki LED o zmiennej kolorystyce oraz bezprzewodowy głośnik Bluetooth. Po zamontowaniu w standardowym gnieździe żarówki urządzenie to stwarza możliwość zamiany tradycyjnej żarówki w nowoczesne źródło światła, a także dźwięku. Połączenie z odtwarzaczem muzycznym następuje za pośrednictwem technologii Bluetooth. Do dyspozycji użytkownika przeznaczono również zdalne zarządzanie kolorystyką emitowanego światła.

288770908120955027
Źródło zdjęć: © (fot. mat. prasowy)

Oczywiście, uzyskanie pożądanego przez użytkownika koloru jest banalnie proste, bowiem kolor wystarczy wybrać z bogatej palety barw. Gwint E2. zapewnia łatwość montażu i pasuje do standardowych oprawek żarówkowych. Manta LED Bulb DLB002 współpracuje z wszelkimi urządzeniami mobilnymi pracującymi pod kontrolą systemów operacyjnych iOS 7.0 i nowszymi oraz Android od systemu 2.3.3.af1

288770908121086099
Źródło zdjęć: © (fot. mat. prasowy)

Manta Smart LED Bulb with BT Speaker DLB002 jest niewielkich rozmiarów żarówkę LED oferującą wiele kolorów, a także dźwięk. Potrafi ona wprowadzić prawdziwy, rozrywkowy nastrój w każdym pokoju. Całkowita moc urządzenia wynosi 15 W, z kolei jasność oferowanego światła wynosi 400 lumenów. Cena urządzenia wynosi wyłącznie 99 zł. Dodatkowo żarówkę możemy podłączyć bezpośrednio do kontaktu bez konieczności używania gwintu lampy poprzez dedykowany adapter Manta E27 DLB001A, który dostępny jest osobno, zaś jego cena wynosi 9,90 zł.

Zobacz także: Oświetlenie LED coraz popularniejsze

_ Źródło: Manta _

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)