Teamfight Tactics na smartfony już dostępna. Część graczy może już pobrać grę

Teamfight Tactics na smartfony już dostępna. Część graczy może już pobrać grę

Teamfight Tactics na smartfony już dostępna. Część graczy może już pobrać grę
Źródło zdjęć: © Teamfight Tactics
Arkadiusz Stando
11.02.2020 09:40

Od kilku dni pierwsi użytkownicy mogą rozpocząć rozgrywkę z mobilnej wersji gry Teamfight Tactics. Dziś rano do tej grupy dołączyłem również i ja, na moim smartfonie z Androidem. Póki co, gra twórców LoLa jest we "wczesnym dostępie" i aby w nią zagrać, trzeba się zgłosić.

Teamfight Tactics to jeden z największych przełomów w świecie gier online ubiegłego roku. Wraz z konkurencyjnym Auto Chess, gry typu "Auto Battler" przyciągnęły masę graczy w bardzo krótkim tempie. Ich główną zaletą jest dosyć wysoki stosunek dobrej zabawy do niezbędnego zaangażowania.

Premiera Teamfight Tactics ma odbyć się w marcu tego roku. Jednak część z graczy, którzy wcześniej zgłosili swoją kandydaturę, już otrzymała możliwość gry. Po ostatniej aktualizacji z 11 lutego, kolejni użytkownicy smartfonów z systemem Android mogą dołączyć do gry. Według statystyk ze Sklepu Google Play, Potyczki Taktyczne pobrano już ponad 10 tysięcy razy.

Teamfight Tactics - wersja na smartfony nie różni się bardzo od tej na PC

Do Potyczek Taktycznych logujemy się przy pomocy konta Riot Games, czyli tego samego, co w przypadku League of Legends. Następnie wybieramy rodzaj kolejki (normalna/rankingowa) i czekamy na rozpoczęcie meczu. Teamfight Tactics oferuje cross-platform, czyli naszymi przeciwnikami są zarówno gracze korzystający z PC, Android jak i iOS.

Obsługa Teamfight Tactics Mobile jest bardzo podobna, co w przypadku wersji na PC. Ale jest też kilka różnic, na przykład pasek bohaterów możliwych do kupienia mamy na górze ekranu, a nie na dole. Otwieramy i zamykamy go przyciskiem po prawej stronie ekranu.

289841898666294266
© Teamfight Tactics

Możecie już zagrać w Teamfight Tactics na Android? Łatwo to sprawdzić pod tym adresem w Sklepie Google Play. Wystarczy się zalogować, a jeśli będzie widniała tam ikonka "zainstaluj", to znak, że otrzymaliście już dostęp do gry.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)