Te zabawki naprawdę istnieją! Zobacz zdalnie sterowany myśliwiec lecący 800 km/h

Te zabawki naprawdę istnieją! Zobacz zdalnie sterowany myśliwiec lecący 800 km/h
Źródło zdjęć: © Youtube.com

21.06.2017 11:05, aktual.: 24.06.2017 18:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kompilacja przygotowana przez jeden z kanałów na Youtube przedstawia zabawki, które przypominają spełnienie dziecięcych marzeń.

W zestawieniu dominują zdalnie sterowane gadżety. Wśród nich można znaleźć m.in. helikoptery o mocy imponującej, jak na ich relatywnie niewielkie rozmiary. Są one w stanie pociągnąć za sobą płynących w pontonie ludzi.

Oprócz tego, w kompilacji znajduje się zabawkowy pociąg, na którym można podróżować oraz czołg o rozmiarach niewiele mniejszych od samochodu, który jest w stanie holować pojazdy. Wrażenie robi wyścigówka poruszająca się z prędkością 300 km/h.

Osoby, dla których to ciągle za mało, mogą zdecydować się na zdalnie sterowany model samolotu Boeing 747 (ma 5,5 metra długości i waży prawie 70 kg) lub model myśliwca. Jeden z nich jest maszyną, do której należy rekord Guinnessa w prędkości osgiągniętej przez sterowaną zdalnie zabawkę. Porusza się z prędkością nawet 800 km/h.

Na koniec można obejrzeć zdalnie sterowany helikopter o rozmiarach niewiele mniejszych od człowieka i odrzutowiec F16, który osiąga prędkość 595 km/h.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)