Tak wygląda iPhone XI? Pojawiły się kolejne zdjęcia i przecieki

Tak wygląda iPhone XI? Pojawiły się kolejne zdjęcia i przecieki

Tak wygląda iPhone XI? Pojawiły się kolejne zdjęcia i przecieki
Źródło zdjęć: © Weibo
Arkadiusz Stando
23.04.2019 10:53, aktualizacja: 25.06.2019 13:45

IPhone 11 czy też iPhone XI ma pojawić się już jesienią tego roku. To model, który zastąpi iPhone XS. W ciągu ostatnich kilku dni w sieci pojawiły się dwa wycieki wyglądu nowych smartfonów Apple'a.

Pod koniec marca do sieci trafiły schematy nowego iPhone'a XI. Już wtedy dowiedzieliśmy się o nadchodzącej "wysepce z apratami" w nowym modelu Apple'a. Pojawiło się wówczas wiele głosów niezadowolenia. I nie ma się co dziwić, bo nie wygląda to najlepiej. Kilka dni temu pojawił się też raport dotyczący aparatów nowego iPhone 11.

I wygląda na to, że w marcu ujrzeliśmy rzeczywisty projekt. Tym razem do sieci trafiły zdjęcia potencjalnych matryc dla etui iPhone'a XI. Wszystko układa się w całość. Matryce idealnie odwzorowują wyglądem to, co zobaczyliśmy kilka tygodni temu w schematach iPhone 11.

iPhone XI / iPhone 11 - tył

Obraz
© Weibo

iPhone XI / iPhone 11 - przód

Obraz
© Weibo

Tymczasem kilka dni temu szef Foxconnu, czyli chińskiej firmy produkującej smartfony dla Apple'a, pojawił się publicznie z nieznanym urządzeniem w ręku. Podczas konferencji prasowej trzymał smartfona, który wydaje się być nowym modelem iPhone'a. Jednak "wysepka" na aparaty wyglądała w nim inaczej, niż w schematach przedstawianych przez Apple.

Mimo, że informacja wzbudziła wiele emocji, to prawdopodobnie szef Foxconnu trzymał w rękach... iPhone XS Max. Poprzez nałożone na telefon etui, moduł aparatu sprawiał wrażenie większego.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)