Tak wygląda iPhone XI? Pojawiły się kolejne zdjęcia i przecieki

Tak wygląda iPhone XI? Pojawiły się kolejne zdjęcia i przecieki
Źródło zdjęć: © Weibo
Arkadiusz Stando

23.04.2019 10:53, aktual.: 25.06.2019 13:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

IPhone 11 czy też iPhone XI ma pojawić się już jesienią tego roku. To model, który zastąpi iPhone XS. W ciągu ostatnich kilku dni w sieci pojawiły się dwa wycieki wyglądu nowych smartfonów Apple'a.

Pod koniec marca do sieci trafiły schematy nowego iPhone'a XI. Już wtedy dowiedzieliśmy się o nadchodzącej "wysepce z apratami" w nowym modelu Apple'a. Pojawiło się wówczas wiele głosów niezadowolenia. I nie ma się co dziwić, bo nie wygląda to najlepiej. Kilka dni temu pojawił się też raport dotyczący aparatów nowego iPhone 11.

I wygląda na to, że w marcu ujrzeliśmy rzeczywisty projekt. Tym razem do sieci trafiły zdjęcia potencjalnych matryc dla etui iPhone'a XI. Wszystko układa się w całość. Matryce idealnie odwzorowują wyglądem to, co zobaczyliśmy kilka tygodni temu w schematach iPhone 11.

iPhone XI / iPhone 11 - tył

Obraz
© Weibo

iPhone XI / iPhone 11 - przód

Obraz
© Weibo

Tymczasem kilka dni temu szef Foxconnu, czyli chińskiej firmy produkującej smartfony dla Apple'a, pojawił się publicznie z nieznanym urządzeniem w ręku. Podczas konferencji prasowej trzymał smartfona, który wydaje się być nowym modelem iPhone'a. Jednak "wysepka" na aparaty wyglądała w nim inaczej, niż w schematach przedstawianych przez Apple.

Mimo, że informacja wzbudziła wiele emocji, to prawdopodobnie szef Foxconnu trzymał w rękach... iPhone XS Max. Poprzez nałożone na telefon etui, moduł aparatu sprawiał wrażenie większego.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)