Tablety Samsung Galaxy dla dzieci i rodziców. Nie zapłacisz więcej niż 1000 zł

Tablety Samsung Galaxy dla dzieci i rodziców. Nie zapłacisz więcej niż 1000 zł

Tablety Samsung Galaxy dla dzieci i rodziców. Nie zapłacisz więcej niż 1000 zł
Źródło zdjęć: © 123RF
Sylwia Ścibak
19.04.2018 14:04, aktualizacja: 20.04.2018 09:58

Tablety to urządzenia nie tylko do pracy, ale również do zabawy. Dlatego będą dobrym wyborem także dla dziecka. Poniżej prezentujemy kilka modeli Samsungów Galaxy, które przydadzą się całej rodzinie, a które nie kosztują więcej niż 1000 zł.

Tablet dla dziecka – co powinien zawierać?

Jeśli zastanawiamy się nad modelem odpowiednim dla dziecka, powinniśmy przede wszystkim zwrócić uwagę na dostępność specjalnego oprogramowania przeznaczonego dla najmłodszych oraz na solidną obudowę. Wydajność podzespołów raczej nie powinna być pierwszorzędnym aspektem, wystarczy model z minimalną pamięcią RAM nie mniejszą niż 512 MB oraz pamięcią wbudowaną ok. 8 GB lub mniej. Warto też wybrać model z modemem 3G, który będzie łączył się z internetem także tam, gdzie brakuje bezpośredniego dostępu do Wi-Fi, np. podczas podróży w samochodzie. Dobrze jest, jeżeli tablet posiada kids mode (tryb dla najmłodszych), który wyposażony jest w bardzo kolorowy i przyjazny dzieciom interfejs graficzny i który umożliwia dostęp do ciekawych aplikacji. My wybraliśmy tablety marki Samsung, które posiadają właśnie taką funkcję.

Starsze dzieci i nastolatkowie zapewne zadowolą się modelami zawierającymi dwa aparaty po obu stronach obudowy, z czego jeden przyda się do robienia selfie. Dobrze jest, jeśli wybrany egzemplarz będzie zawierał zarówno modem, jak i moduł Wi-Fi, co pozwoli korzystanie z internetu w każdym miejscu, nawet na rodzinnym kempingu.

289230927639816250
© Fotolia

Tablet przyda się także rodzicom

Tablet to urządzenie, które ma coś z i komputera, i ze smartfona. Coraz częściej towarzyszy nam w codziennym życiu z tego względu, że umożliwia szybkie skorzystanie z potrzebnych aplikacji. Dzięki tabletom możemy łączyć się z internetem, oglądać filmy, grać w mobilne gry, a także pracować. Świetnym wyborem dla całej rodziny będą egzemplarze Samsung Galaxy synchronizujące się za pomocą odpowiedniego oprogramowania z telewizorem albo smartfonem, co umożliwi oglądanie wybranych materiałów na dużym ekranie albo ułatwi pisanie SMS-ów czy przenoszenie plików. To zapewni niesamowitą wygodę.

289230927640078394
© Fotolia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)