Soloshot2: ciekawy gadżet do bezobsługowej rejestracji filmów i zdjęć

Soloshot2: ciekawy gadżet do bezobsługowej rejestracji filmów i zdjęć
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

04.04.2014 09:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeśli chcesz być bohaterem własnego filmu, a nie masz możliwości uzyskania pomocy drugiej osoby lub jeśli chciałbyś mieć wolne ręce podczas rejestrowania wydarzeń Soloshot2 będzie idealnym wyborem.

Urządzenie jest swego rodzaju robotyczną głowicą, którą umieszczamy na statywie. Gdy podepniemy do niej aparat lub kamerę, a nadajnik włożymy sobie do kieszeni system będzie śledził nasze ruchy w taki sposób, byśmy zawsze pozostawali w centrum kadru. Soloshot2 potrafi także automatycznie przybliżać na nas obraz i zmieniać kąt widzenia (36. stopni horyzontalnie, 60 stopni wertykalnie) z maksymalną prędkością 80 stopni na sekundę. Idealnie zatem nadaje się do filmowania wszelkich dynamicznych sportów - surfingu, skateboardingu, wyścigów motocyklowych itp.

Zasięg radiowego nadajnika wynosi około 620 metrów. Urządzenie jest wodoodporne do głębokości 6 metrów. Czas pracy nadajnika na jednym ładowaniu wynosi 4 godziny. Za jego pomocą będziemy mogli także zdalnie włączać i wyłączać nagrywanie. Soloshot2 dostępny jest w internetowym sklepie producenta w cenie 399 Euro (około 1664 zł).

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: "Tapeta w Windows XP to nie fotomontaż"

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)