Roth Audio KRadio: Multimedialne radio internetowe z Wi-Fi

Roth Audio KRadio: Multimedialne radio internetowe z Wi‑Fi

Roth Audio KRadio: Multimedialne radio internetowe z Wi-Fi
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
27.09.2011 16:04

Blisko 2/3 słuchaczy radiowych w Polsce, co najmniej raz w tygodniu, korzysta z radia internetowego. Takie dane przyniosła druga edycja badań słuchalności na zlecenie Komitetu Badań Radiowych. Oznacza to, że w ciągu mniej niż 10-lat, kiedy pojawiły się masowe łącza szerokopasmowe w Polsce miała miejsce cicha rewolucja cyfrowa. Najpopularniejszym nośnikiem internetowego radia pozostaje komputer.

KRadio to produkt klasy high fidelity, który podąża za najnowszymi na świecie i w Polsce trendami związanymi ze zmianą zwyczajów słuchalności radiowej. Urządzenie wyposażono w stację dokującą do iPhone’a, tradycyjne radio FM z obsługą RDS, ale przede wszystkim w dostęp do ponad 10.00. stacji internetowych (poprzez Wi-Fi, lub przewodowo). Do urządzenia dołączony jest pilot zdalnego sterowania obsługujący również iPhone’a/iPada. Moc głośników to 2x5W RMS.

Gruba płyta czołowa, to masywna obudowa wykończona lakierem piano na wysoki połysk. Urządzenie dostępne jest także w szerokiej palecie kolorów. Sterowanie odbywa się bezdotykowo poprzez gesty. to unikalna kombinacja cech niespotykana w żadnym innym sprzęcie. Wadą tego urządzenia jest jego *kosmiczna cena: 1245zł. *

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)