Przenośny sieciowy odtwarzacz multimedialny DP1

Przenośny sieciowy odtwarzacz multimedialny DP1

Przenośny sieciowy odtwarzacz multimedialny DP1
Źródło zdjęć: © LG
26.11.2010 15:51, aktualizacja: 26.11.2010 16:25

LG przedstawiło DP1 - niewielkich rozmiarów (26,5 x 8,5 x 2,6 cm), sieciowy odtwarzacz multimedialny. Z jego pomocą, obejrzymy film w 3D, w jakości Full HD czy też formacie DivX

Poprzez DP1 możemy odtwarzać pliki w różnych formatach zapisane na innych nośnikach takich jak pendrive czy zewnętrzny dysk twardy. Jednocześnie, po podłączeniu go do sieci domowej przewodowej lub Wi-Fi możemy odtwarzać zasoby zgromadzone na dysku sieciowym. DP1 posiada certyfikat DLNA - usługa ta ułatwia zarządzanie zbiorem plików mulitimedialnych zgromadzonych np. na dysku sieciowym.

Obraz
© (fot. LG)

Dzięki bezprzewodowemu dostępowi do internetu, użytkownicy mogą korzystać z zasobów takich portali jak YouTube, oglądać zdjęcia zamieszczone w galeriach serwisu Picassa, jak również sprawdzić pogodę przez portal AccuWeather. Wszystko obsługiwane jest za pomocą pilota. Jeżeli chcemy jednak zobaczyć jakiś film, który jest nagrany na pamięci USB lub zdjęcia zgrane na karcie, wystarczy je umieścić w odpowiednim porcie i bez pomocy komputera oglądać na ekranie telewizora. LG DP1 został również wyposażony w złącze SCART, co umożliwia podłączenie DP1 nawet do starszego typu odbiorników które nie posiadają portu HDMI, ani USB.

Multimedialny odtwarzacze LG DP1 jest dostępny na polskim rynku w cenie 49. PLN.

Zestawienie odtwarzanych plików:

Obraz
© Kliknij, aby powiększyć (fot. LG)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)