Pralki Smart Touch od Candy już są dostępne. Skuś się na inteligentne rozwiązania dla Twojego domu!

Strona głównaPralki Smart Touch od Candy już są dostępne. Skuś się na inteligentne rozwiązania dla Twojego domu!
09.09.2016 16:38

Pralka, która wykonuje Twoje polecenia, przypomina, kiedy należy wyczyścić filtr i pozwala na stworzenie własnego programu prania? To możliwe z najnowszymi pralkami włoskiej marki, które są wyposażone w wiele innowacyjnych rozwiązań technologicznych.

Po robotach sprzątających czy systemach domowej automatyki, które pozwalają zarządzać oświetleniem czy ogrzewaniem, przyszła pora na inteligentne AGD. Dokładnie chodzi o pralki. Marka Candy przygotowała coś wyjątkowego. Technologia Smart Touch wykracza poza tradycyjne rozumienie prania. Zobacz, co ją wyróżnia, sprawdź innowacyjne funkcje i już dziś postaw na inteligencję!
Inteligentny monitoring pralki
Pralki Candy z linii Smart Touch pozwalają na komunikację ze smartfonem za pośrednictwem technologii NFC, czyli radiowego przesyłania sygnałów na odległość do ok. 20 cm. Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację simply-Fi, żeby korzystać z udogodnień, jakie oferuje Smart Touch. Dzięki temu zyskujesz możliwość kontroli nad pralką oraz odpowiedniej konserwacji, która zapewni jej długie i sprawne funkcjonowanie. Pralka sama poinformuje Cię, że należy wyczyścić filtr lub uruchomić program dezynfekujący , który zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów w bębnie. Poza tym zyskujesz możliwość samodzielnej diagnozy usterki za pomocą telefonu.
Sterowanie głosem i statystyki
Smart Touch daje również możliwość komunikowania głosowego z pralką przy pomocy smartfona. Wystarczy uruchomić aplikację simply-Fi i powiedzieć, jaką odzież chcesz wyprać, a pralka sama dobierze określony program. Ponadto masz dostęp do indywidualnych statystyk prania, które pozwolą Ci zobaczyć, ile energii zużywa dany program, jakie cykle najczęściej włączasz, w jakiej temperaturze oraz jak długo trwa pranie.
Automatyczny czujnik załadunku
KG Detector jest rozwiązaniem, które optymalizuje zużycie wody oraz prądu podczas prania. Na czym ono polega? W zależności od wielkości załadunku pralka Candy automatycznie dobiera odpowiednie parametry, np.: - ilość wody, - obroty wirowania, - czas trwania cyklu, - zużycie energii. Natomiast w razie wykrycia zbyt dużej ilości piany, uruchamiane jest dodatkowe płukanie.
Dzięki tej funkcjonalności nie musisz czekać aż uzbierasz wystarczającą ilość rzeczy do prania. KG Detector pozwoli wyprać każdą ilość odzieży, dopasowując dokładnie tyle wody czy prądu, ile jest niezbędne.
Zaawansowane programy prania z możliwością personalizacji
Nowoczesna pralka Candy z technologią Smart Touch to oprócz kilkunastu programów prania także możliwość ustawienia indywidualnych cykli. Spośród 40 różnych opcji wybierasz swój program, temperaturę oraz prędkość obrotów wirowania, zapisujesz na smartfonie i gotowe. Gdy następnym razem będziesz chciał wyprać np. swoje ulubione rzeczy do biegania, klikniesz na telefonie swój spersonalizowany program „Sport”, a pralka sama go uruchomi. Koniec z ustawianiem za każdym razem parametrów prania. Najwyższa pora optymalizować działania i zyskać więcej czasu dla siebie!
Jeżeli szukasz pralki pełnej nowoczesnych rozwiązań, które uczynią pranie prostszym oraz przyjemniejszym niż kiedykolwiek wcześniej – urządzenie od włoskiej marki Candy już jest dostępne i będzie niezastąpionym gadżetem w Twoim domu.

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)