Plotka: "Assassin's Creed" w starożytnym Rzymie, "Watch Dogs" w Londynie

Plotka: "Assassin's Creed" w starożytnym Rzymie, "Watch Dogs" w Londynie

Plotka: "Assassin's Creed" w starożytnym Rzymie, "Watch Dogs" w Londynie
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Grzegorz Burtan
25.02.2019 13:02

Gotowi na soczystą plotkę? Według internetowych źródeł, kolejna część serii "Assassin's Creed" ma dziać się w starożytnym Rzymie. Podobnie pojawiły się przecieki co do trzeciej części serii "Watch Dogs", której akcja zostanie osadzona w Londynie.

"Assassin's Creed: Legion" swoją premierę ma mieć w 2020 roku, a akcja zostanie osadzona w okresie rządów Marka Aureliusza i jego syna, Kommodusa. Tym razem grywalnymi postaciami mają być Kasjusz oraz Lucja – według różnych źródeł, potomkowie bądź krewni bohaterów znanych z "Odyssey". Co oczywiście jest zależne od okresu historycznego, w jakim gra zostanie ostatecznie osadzona.

Tych zaś ma być kilka, bo akcja ma przeskakiwać do różnych krytycznych momentów w historii Rzymu. Sama gra ma mieć również bardziej rozbudowaną intrygę polityczną i być podobna do pierwszych części. Co oznacza powrót do Pierwszej Cywilizacji i Jabłek Edenu. Potencjalnie rzecz jasna.

Obraz
© Codex

Z kolei "Watch Dogs 3" ma pojawić się jeszcze w tym roku. Mechaniki ma skupić się na mniejszych broniach i broni białej (głównie nożach), jak również poszerzone zostaną możliwości hakowaniatu wstaw treść. Nie wiadomo jednak nic o fabule, intrydze i przeciwnikach, jednak ma zostać wprowadzony wybór postaci – będziemy mogli zagrać kobietą lub mężczyzną (Klocuch ten dylemat miałby już dawno rozwiązany).

Pozostaje wyczekiwać, które z plotek się potwierdzą.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)