Plotka: "Assassin's Creed" w starożytnym Rzymie, "Watch Dogs" w Londynie

Plotka: "Assassin's Creed" w starożytnym Rzymie, "Watch Dogs" w Londynie
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Grzegorz Burtan

25.02.2019 13:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Gotowi na soczystą plotkę? Według internetowych źródeł, kolejna część serii "Assassin's Creed" ma dziać się w starożytnym Rzymie. Podobnie pojawiły się przecieki co do trzeciej części serii "Watch Dogs", której akcja zostanie osadzona w Londynie.

"Assassin's Creed: Legion" swoją premierę ma mieć w 2020 roku, a akcja zostanie osadzona w okresie rządów Marka Aureliusza i jego syna, Kommodusa. Tym razem grywalnymi postaciami mają być Kasjusz oraz Lucja – według różnych źródeł, potomkowie bądź krewni bohaterów znanych z "Odyssey". Co oczywiście jest zależne od okresu historycznego, w jakim gra zostanie ostatecznie osadzona.

Tych zaś ma być kilka, bo akcja ma przeskakiwać do różnych krytycznych momentów w historii Rzymu. Sama gra ma mieć również bardziej rozbudowaną intrygę polityczną i być podobna do pierwszych części. Co oznacza powrót do Pierwszej Cywilizacji i Jabłek Edenu. Potencjalnie rzecz jasna.

Obraz
© Codex

Z kolei "Watch Dogs 3" ma pojawić się jeszcze w tym roku. Mechaniki ma skupić się na mniejszych broniach i broni białej (głównie nożach), jak również poszerzone zostaną możliwości hakowaniatu wstaw treść. Nie wiadomo jednak nic o fabule, intrydze i przeciwnikach, jednak ma zostać wprowadzony wybór postaci – będziemy mogli zagrać kobietą lub mężczyzną (Klocuch ten dylemat miałby już dawno rozwiązany).

Pozostaje wyczekiwać, które z plotek się potwierdzą.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)