Trwa ładowanie...

Pac-Man znów w Google. Tym razem w twojej okolicy

Google nieco wcześniej, niż wynikałoby to z naszego kalendarza, rozpoczyna świętowanie prima-aprilis. I to rozpoczyna w sposób, który może się okazać dewastujący dla światowej gospodarki. Internetowy gigant po raz kolejny pozwala grać na swoich stronach w Pac-Mana. Ale takiej jego wersji jeszcze nie widzieliście.
Share
Pac-Man znów w Google. Tym razem w twojej okolicy
d4gvo77

Google zdecydował się na jednoczesne udostępnienie primaaprilisowej niespodzianki na całym świecie. Jako że w niektórych strefach czasowych święto już się rozpoczęło, możemy zobaczyć ją teraz, nie czekając na swoją kolej. Prawdziwie globalne i sprawiedliwe podejście.

Gra jest tradycyjnym Pac-Manem, takim, jakiego znamy ze starych automatów do gier, konsol a także głównej strony Google'a z maja 2010. Umieszczono go tam wtedy z okazji 30 rocznicy powstania gry. Tym razem mamy jednak do czynienia z drobną różnicą - rozgrywka toczy się na Google Maps. Pac-Man może więc pożerać piksele i ścigać się z duchami po ulicach naszych miast, miejscach, które widujemy na co dzień i bez problemu rozpoznamy nawet na przystosowanej do gry mapie.

Aby zagrać, wystarczy wejść na Google Maps i kliknąć znajdującą się w lewym-dolnym rogu ikonkę gry. Powodzenia!

d4gvo77

I powodzenia w znalezieniu jutro chwili na pracę... Wspomniany wcześniej Pac-Man na głównej stronie Google, jak później szacowano, kosztował światową gospodarkę łącznie niemal 300 milionów dolarów. Wszystko przez ludzi, którzy zamiast pracować, poświęcali się prowadzeniu żółtej kulki przez labirynt.

Nie możemy powiedzieć, że się im dziwimy.

_ DG _

d4gvo77

Podziel się opinią

Share
d4gvo77
d4gvo77
Więcej tematów