Nowy ekspres marki De'Longhi ETAM 36.365 - czy 19,5 centymetra to dużo czy mało?

Nowy ekspres marki De'Longhi ETAM 36.365 - czy 19,5 centymetra to dużo czy mało?

Nowy ekspres marki De'Longhi ETAM 36.365 - czy 19,5 centymetra to dużo czy mało?
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
13.06.2013 13:05

PrimaDonna XS to najwęższy na rynku ekspres automatyczny - jego szerokość wynosi 19,5 centymetra.

Model wyposażono w opatentowany przez De’Longhi system przygotowania gorącego i spienionego mleka do kaw mlecznych. Wyjmowany dzbanek na mleko z funkcją automatycznego czyszczenia ułatwiać ma utrzymanie układu spieniającego w czystości.

W urządzenie wbudowany jest żarnowy młynek z 13-stopniową regulacją stopnia mielenia, a dodatkowo ekspres wyposażony jest w adapter na kawę mieloną, w którym można zaparzyć między innymi kawę bezkofeinową lub zbożową.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Ekspres wyposażono w w specjalną dyszę, za pomocą której można samemu podgrzać i spienić mleko. W tym celu należy zanurzyć końcówkę dyszy w dzbanku z zimnym mlekiem i wybrać przycisk pary. System grzewczy Termoblok ma z kolei dbać o krótsze nagrzewanie i stałą temperaturę parzenia espresso.Moduł zaparzacza można w prosty sposób wyjąć, co umożliwia czyszczenie wnętrza ekspresu. Sam moduł należy od czasu do czasu opłukać pod bieżącą wodą.

PrimaDonna XS wyposażona jest w system oszczędzania energii. Ekspres przechodzi w stan czuwania po wybranym przez użytkownika czasie braku aktywności od 1. minut do 3 godzin. Posiada też główny wyłącznik zasilania. Ekspres został nagrodzony nagrodą Plus X Award.
Cena ekspresu: 5999 złotych

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)