Nowa koncepcja odkurzacza UltraSilencer - muzyczna edycja

Nowa koncepcja odkurzacza UltraSilencer - muzyczna edycja

Nowa koncepcja odkurzacza UltraSilencer - muzyczna edycja
Źródło zdjęć: © electrolux.pl
12.12.2009 21:14, aktualizacja: 12.12.2009 21:56

Dla większości z nas odkurzanie jest to nudny, nielubiany, a przy tym absorbujący sporo czasu i wysiłku obowiązek. Firma Electrolux, zaprezentowała nową, muzyczną koncepcję odkurzacza z linii UltraSilencer...

W ciągu tygodnia wykonujemy rozmaite czynności niezbędne do zachowania czystości w domu. Bez wątpienia jedną z nich jest odkurzanie. Dla większości z nas jest to nudny, nielubiany, a przy tym absorbujący sporo czasu i wysiłku obowiązek. Firma Electrolux, znana przede wszystkim z produkcji domowych urządzeń AGD zaprezentowała nową koncepcję odkurzacza z linii UltraSilencer – UltraSilencer Music Edition.

Zgodnie z zapewnieniami producenta, odkurzacz UltraSilencer jest tak cichy, że podczas sprzątania pozwala na robienie innych rzeczy, takich jak prowadzenie rozmów przez telefon czy słuchanie ulubionej muzyki bez potrzeby zakładania słuchawek. W związku z tym firma Electrolux zaprojektowała koncepcję muzycznego odkurzacza –. UltraSilencer Music Edition. Jest to wizja przyszłych generacji modelu UltraSilencer. Urządzenie zostało wyposażone w stację dokującą do iPoda oraz wbudowane głośniki. Po podłączeniu odtwarzacza MP3 umożliwia odtwarzanie ulubionych utworów.

Jak na razie jest to tylko projekt koncepcyjny. Gadżet powstał na podstawie przeprowadzonych badań, podczas których grupa dziesięciu losowo wybranych osób odkurzała różnego typu podłogi i jednocześnie słuchała muzyki. Zgodnie z wynikami przeprowadzonego eksperymentu, dzięki muzyce sprzątali lepiej. Cały raport z badania dostępny jest tutaj (raport w języku angielskim).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)