Niższe rachunki z pakietem Orange Open - teraz także dla firm

Niższe rachunki z pakietem Orange Open - teraz także dla firm05.10.2012 16:26
Niższe rachunki z pakietem Orange Open - teraz także dla firm
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Orange Polska wprowadza kolejna ofertę Orange Open - tym razem jest to propozycja dla klientów biznesowych. Firmy korzystające z kilku usług - stacjonarnych i mobilnych, mogą połączyć je w pakiet i zaoszczędzić miesięcznie do 36 zł + VAT.

Pakiet Orange Open dla Firm można stworzyć z 2. 3 lub 4 usług z różnych kategorii: telefon komórkowy, telefon / internet stacjonarny, internet mobilny oraz Wirtualna Centralka Orange. Wysokość rabatu zależy od liczby produktów w pakiecie – jeśli składa się on z 2 usług, firma otrzyma rabat w wysokości 12 zł + VAT miesięcznie, pakiet stworzony z 3 lub 4 różnych usług obniży rachunek o – odpowiednio – 24 lub 36 zł + VAT miesięcznie.

Aby skorzystać z oferty i otrzymać rabat, wystarczy przedłużyć umowę lub wybrać nową usługę z innej kategorii, z abonamentem od 3. zł + VAT. Jeśli pakiet Orange Open dla firm składa się tylko z usług mobilnych, aktywuje się on automatycznie, po przedłużeniu lub podpisaniu nowej umowy na jedną z usług.

Jeśli pakiet zawiera także usługi stacjonarne, klient aktywuje pakiet samodzielnie wysyłając SMS-a o treści „Open dla Firm”. pod bezpłatny numer 80366, lub dzwoniąc na numer 510 600 600 bądź 801 600 006 (opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)