Niechciane smartfony

Niechciane smartfony

30.01.2008 15:01, aktual.: 30.01.2008 15:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W USA dość popularnym prezentem z okazji ostatnich świąt były telefony typu smartfon. Jak się okazuje, to one właśnie były też najczęściej zwracane do sklepów - tuż po świętach.

Zakup Nokii N95 8GB, czy HTC Touch wydawać mógłby się bardzo trafnym sposobem, na satysfakcjonujący prezent pod choinkę. _ Opinion Research Corporation _ po przeprowadzeniu szeregu ankiet stwierdziła jednak, że smartfony to bardzo ryzykowne prezenty.

  1. telefonów o postaci reklamowanej często jako "komputer multimedialny", wróciło do sklepów, czyli co piąty telefon tego typu. Zwracający prezenty narzekali głównie na trudną obsługę i konfigurację tych "mądrzejszych" telefonów. Raport niestety nie mówi o ilości aparatów, jakie ponadto trafiły na poświąteczne aukcje internetowe, w razie braku paragonu. Co ciekawe, statystyka nie dotyczy telefonów Apple iPhone i z rodziny Blackberry, które śladowo jedynie wracały na sklepowe półki.

_ Przypomnijmy, że iPhone którego sprzedaż ruszyła 29 czerwca 2007 już zdobył 19.5% amerykańskiego rynku smartphonów. (przyp. WP) _

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także