Neostrada przyśpiesza do 300 Mb/s!

Neostrada przyśpiesza do 300 Mb/s!

Neostrada przyśpiesza do 300 Mb/s!
Źródło zdjęć: © Thinkstockphotos
02.10.2013 09:27, aktualizacja: 02.10.2013 10:04

Szybki internet o stałej prędkości 300 Mb/s, telewizja HD z ponad setką kanałów i usługą multiroom oraz nielimitowane rozmowy z telefonu domowego – to nowy pakiet usług, z którego już mogą korzystać klienci w wybranych lokalizacjach w Warszawie. Wprowadzenie nowej oferty poprzedził pilotaż, podczas którego usługi bezpłatnie testowało ponad 1000 klientów.

Szybki internet o stałej prędkości 300 Mb/s, telewizja HD z ponad setką kanałów i usługą multiroom oraz nielimitowane rozmowy z telefonu domowego – to nowy pakiet usług, z którego już mogą korzystać klienci w wybranych lokalizacjach w Warszawie. Wprowadzenie nowej oferty poprzedził pilotaż, podczas którego usługi bezpłatnie testowało ponad 1000 klientów.

_ - Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników pilotażu i pozytywnych ocen klientów. Testy techniczne dowiodły, że możemy zaoferować zdecydowanie wyższą prędkość internetu niż podczas pilotażu, gwarantując przy tym najwyższą jakość i niezawodność usług _– mówi Monika Torbińska, dyrektor marketingu usług dla domu Orange Polska. – _ 300 Mb/s to rzeczywista prędkość internetu w domu, pozwala ona wszystkim domownikom jednocześnie, bez opóźnień, bez czekania, korzystać z multimedialnej rozrywki - oglądać film w jakości HD bez buforowania, transmisję z wydarzenia sportowego w czasie rzeczywistym, grać w sieci czy dzielić się zdjęciami na portalu społecznościowym. Jestem przekonana, że cały pakiet usług, który proponujemy, to absolutnie bezkonkurencyjna oferta, zarówno pod względem jakości jak i ceny _ –. dodaje.

W pakiecie z internetem o prędkości 30. Mb/s klient otrzymuje również zestaw 119 kanałów telewizyjnych, w tym 35 nadawane w jakości HD, a także możliwość nielimitowanego korzystania z telefonu domowego. W zestawie znajduje się także livebox 3.0 z najnowszym, najszybszym standardem Wi-Fi, nowoczesny dekoder telewizyjny z dyskiem umożliwiającym nagrywanie filmów i programów. Klienci mają też dostęp do usługi multiroom, która umożliwia domownikom oglądanie różnych kanałów telewizyjnych na dwóch telewizorach w tym samym czasie. Z kolei dzięki społecznościowej sieci hot spotów Orange FunSpot, klienci korzystający z nowego pakietu będą mieli dostęp do Internetu także poza domem, na urządzeniach mobilnych. Klienci, którzy korzystają także z innych usług Orange Polska mogą połączyć je w pakiet Orange Open, zyskując prócz comiesięcznego rabatu także możliwość korzystania z najbogatszego pakietu telewizyjnego Canal+ Platinum bez dodatkowych opłat.

Cały zestaw jest dostępny w cenie 199 zł z VAT miesięcznie przy umowie na 2. miesiące. Podsumowując, w tej cenie klienci otrzymują:

• internet 300 Mb/s
• 119 kanałów telewizyjnych, w tym 35 HD w pakiecie Canal+ Silver
• nielimitowane połączenia z telefonu domowego na numery w kraju i za granicą
• modem Livebox 3.0 z najszybszym Wi-Fi za 0 zł
• dekoder HD nowej generacji za 0 zł
• dysk PVR umożliwiający nagrywanie filmów czy programów TV za 0 zł
• Multiroom za 0 zł do końca roku
• pakiet TV Canal+ Platinum z Orange Open bez dopłaty
• dostęp do Internetu także poza domem w zasięgu sieci Orange FunSpot

Nowy pakiet z superszybkim Internetem światłowodowym jest dostępny dla klientów, którzy testowali usługi w ramach pilotażu oraz nowych, mieszkających w zasięgu sieci światłowodowej. W tej chwili bezpośrednio do światłowodu podłączonych jest ponad 1. tysięcy gospodarstw domowych.

Nową ofertę można zamówić u doradców Orange, którzy będą się kontaktować z mieszkańcami budynków znajdujących się w zasięgu nowej usługi. Orange zapewnia także pełne wsparcie techników podczas instalacji usług w domu –. instalacja usługi ze wsparciem techników jest całkowicie bezpłatna.

Prócz usług zawartych w pakiecie, klienci mogą też korzystać z dodatkowych możliwości, takich jak wideo na życzenie czy Telewizja Tu i Tam. W ofercie wideo na życzenie znajdą ponad 100. dostępnych tam filmów i programów telewizyjnych. Wypożyczenie filmu to dosłownie kilka kliknięć pilotem, a opłatę (od 3 do 10 złotych za film) można doliczyć do faktury za usługi Orange. Z kolei Telewizja Tu i Tam umożliwia dostęp do telewizji i filmów w dowolnym miejscu - na tablecie, smartfonie lub laptopie. W serwisie znajdą kilkadziesiąt kanałów telewizyjnych, programy muzyczne i sportowe oraz szeroki wybór filmów VOD.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (82)