Miele - płyty indukcyjne sterowane tradycyjnymi pokrętłami

Miele - płyty indukcyjne sterowane tradycyjnymi pokrętłami

Miele - płyty indukcyjne sterowane tradycyjnymi pokrętłami
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
24.09.2013 12:27

Pomimo popularności dotykowych paneli sterujących, wielu kucharzy nadal preferuje klasyczne sterowanie za pomocą pokrętła. Nowe płyty Miele stawiają właśnie na tradycyjny sposób ustawiania parametrów pracy w połączeniu z nowoczesnym gotowanie indukcyjnym.

Nowe płyty Miele o szerokości 8. centymetrów dostępne są w kilku wariantach wykończenia, ale wszystkie wyposażone są w strefę WaterBoost. W połączeniu z mocą 5 kW ma to umożliwiać wyjątkowo szybkie podgrzewanie potraw.

Po prawej stronie płyty znajdują się dwa pola PowerFlex. Umożliwiają one gotowanie w garnkach o nietypowym kształcie, dostosowując pole grzania do kształtu naczynia. Kolejną cechą technologii PowerFlex jest poprawienie transferu ciepła bezpośrednio do dna garnka, co usprawnione zostało dzięki gęstszemu umieszczeniu cewek indukcyjnych pod szklaną powierzchnią płyty grzejnej.

Kontrolę nad ustawieniami parametrów pracy umożliwiają metalowe pokrętła umieszczone na bocznych krawędziach płyty. Poziom mocy w każdym z pól można regulować w 7-stopniowej skali.

PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)