Menai ED - nowy grzejnik elektryczny Purmo z wyświetlaczem

Menai ED - nowy grzejnik elektryczny Purmo z wyświetlaczem

Menai ED - nowy grzejnik elektryczny Purmo z wyświetlaczem
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
26.06.2012 08:43

Lato w naszym kraju jest niestety krótkie, więc jeśli nie chcemy marznąć tej jesieni i zimy – trzeba rozważyć zakup grzejnika. Chłodne dni nadejdą szybciej, niż nam się wydaje.

Wśród nowych grzejników, które pojawiły się w ostatnim czasie w sklepach, jest elektryczny grzejnik płytowy Purmo Menai ED. Produkt ten został wyposażony we wbudowany w osłonę górną termostat z ciekłokrystalicznym wyświetlaczem.

Grzejnik elektryczny Menai ED ma wygląd zbliżony do klasycznego grzejnika płytowego, co sprawia, że ma uniwersalne zastosowanie. Temperatura powierzchni zewnętrznej grzejnika w normalnym trybie użytkowania nie przekracza 80°C. Producent zapewnia, że grzejnik jest bezpieczny w użytkowaniu.

Termostat Purmo Menai ED jest ukryty w górnym panelu grzejnika. Pozwala na sterowanie pracą urządzenia na podstawie aktualnego pomiaru temperatury w pomieszczeniu. Jest on wyposażony w cyfrowy wyświetlacz ułatwiający programowanie pracy grzejnika. Osłona termostatu została wykonana z odpornego na uszkodzenia poliwęglanu.

Instalacja grzejnika nie wymaga żadnych dodatkowych prac montażowych. Wystarczy zawiesić go na ścianie (odpowiednie akcesoria są sprzedawane w zestawie z grzejnikiem) i podłączyć do prądu. Purmo Menai ED jest wypełniony bezpiecznym olejem roślinnym. Wszystkie grzejniki z tej serii mają wysokość 60 cm, a długość od 46,5 do 138,5 cm. W zależności od rozmiaru i mocy (500-2000 W) kosztują od ok. 1200 do 1800 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)