Luxera SmartSwitch - włącz światło bez wstawania z łóżka

Luxera SmartSwitch - włącz światło bez wstawania z łóżka
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

20.12.2013 11:24

Luxera SmartSwitch to zestaw składający się z zarówek diodowych LED oraz panelu do obsługi natężenia światła, którym można sterować przy pomocy smartfona. Za obsługę z poziomu telefonu odpowiada dedykowana aplikacja dla systemu iOS (wkrótce również Android i Windows Phone).

Za obsługę z poziomu telefonu odpowiada technologia Bluetooth 4.0 i dedykowana aplikacja dla systemu iOS (wkrótce również Android i Windows Phone). Możemy dzięki niej zmieniać intensywność światła, zdalnie je włączać i wyłączać i zarządzać systemem włączników (jeśli posiadamy w domu więcej niż jeden panel Smart). Możliwe jest również programowanie funkcji z użyciem kalendarza, np. zmniejszenie intensywności światła rano, w okresie zimowym.

Procentowy poziom oświetlenia można zapisać pod wybranymi nazwami. W ten sposób możemy przygotować na smartfonie gotową listę aktywności i uruchamiać je jednym kliknięciem. Producent określił możliwą do ustawienia temperaturę światła w skali Celsjusza i zawiera się ona w granicach od -40 do +50 stopni. Panel występuje w kolorze białym lub czarnym, a nabyć można go już od 130 dolarów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)