LG KU990 z certyfikatem DivX

LG KU990 z certyfikatem DivX
Źródło zdjęć: © LG

03.10.2007 12:07, aktual.: 03.10.2007 12:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firmy LG Electronics i DivX Inc. podpisały umowę o współpracy
w zakresie nowych technologii. Dzięki niej użytkownicy m.in.
najnowszego telefonu LG Viewty (KU990), wyposażonego w 5–megapikselowy
aparat, będą mogli cieszyć się najwyższej jakości multimedialną
rozrywką

*Firmy LG Electronics i DivX Inc. podpisały umowę o współpracy w zakresie nowych technologii. Dzięki niej użytkownicy m.in. najnowszego telefonu LG Viewty (KU990), wyposażonego w 5–megapikselowy aparat, będą mogli cieszyć się najwyższej jakości multimedialną rozrywką. *
Telefon LG Viewty otrzymał certyfikat DivX Mobile, co sprawiło, że znalazł się on w gronie produktów sygnowanych przez firmę DivX Inc.

Użytkownicy KU990 mogą teraz wygodnie odtwarzać szeroką gamę plików w formatach DivX dostępnych na PC, bez potrzeby konwertowania ich do formatów stosowanych na urządzeniach mobilnych. Ponadto, dzięki szybkiemu łączu HSDPA 3,6 Mbit/s, użytkownicy mogą błyskawicznie przeglądać i bezpośrednio ściągać na telefon pliki DivX z popularnych wideo portali jak np. Stage6.com.

LG KU990 posiada szereg multimedialnych, nie spotykanych wcześniej w innych telefonach, funkcji. Wbudowana kamera daje możliwość m.in. nagrywania doskonałej jakości klipów wideo z prędkością do 120 klatek na sekundę (fps). Ponadto Viewty wyposażony jest w manualny zoom, auto-fokus, funkcję stabilizacji obrazu oraz rozpoznawania pisma, co ułatwia edycję na 3-calowym dotykowym ekranie LCD.

LG Viewty przeszedł rygorystyczne testy podobnie jak wszystkie produktu, które posiadają certyfikat nadany przez DivX.

LG Viewty będzie dostępny w sprzedaży od połowy października w Europie Zachodniej. Data wprowadzenia do sprzedaży w Polsce nie jest jeszcze znana.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)