Kompaktowa nawigacja Blow w atrakcyjnej cenie

Kompaktowa nawigacja Blow w atrakcyjnej cenie

Kompaktowa nawigacja Blow w atrakcyjnej cenie
Źródło zdjęć: © Blow
24.05.2011 13:14, aktualizacja: 25.05.2011 09:24

Firma Blow zaprezentowała kompaktową nawigację samochodową - BLOW GPS43FBT, z dotykowym ekranem o przekątnej 4,3 cala i modułem Bluetooth, w atrakcyjnej cenie 249 zł

Urządzenie może być dostarczane z oprogramowaniem nawigacyjnym lub bez. W wersji z zainstalowanym oprogramowaniem, za wyznaczanie tras odpowiada najnowsza AutoMapa 6.8.1. zawierająca dokładne plany nawigacyjne kilkudziesięciu tysięcy miast i ponad 640 tysięcy Użytecznych Punktów (POI). Użytkownicy mogą korzystać z asystenta pasa ruchu, który ułatwia pokonywanie skomplikowanych skrzyżowań i rozjazdów. Dostępne są również informacje o progach zwalniających, sygnalizacji świetlnej i uaktualnione pozycje słupków pikietażowych, pomocne przy korzystaniu z łączności CB. Dla początkujących kierowców przewidziano tryb „łatwej” trasy, który stara się omijać skręty w lewo, unika zawracania, a tam gdzie to możliwe, nie prowadzi przez ronda wybierając drogi możliwie najwyższej kategorii.

Obraz
© (fot. Blow)

BLOW GPS43FBT może służyć jako zestaw głośnomówiący. Poprzez wykorzystanie łącza Bluetooth umożliwia obsługę zaimportowanej, pełnej książki adresowej telefonu i historii połączeń. Podczas jazdy nawigacja wybiera najważniejsze komunikaty wyciszając, w zależności od potrzeb, muzykę, informacje nawigacyjne, bądź rozmowy telefoniczne. Nawigacja może pełnić rolę odtwarzacza audio-wideo oraz transmitera FM umożliwiającego transmisję dźwięku do samochodowego systemu nagłośnienia.

BLOW oferuje też opcjonalnie uchwyty samochodowe firmy HR Auto-Comfort. Nawigacja BLOW GPS43FBT dostępna jest na rynku polskim w cenie 249 PLN brutto.

Specyfikacja techniczna BLOW GPS43FBT:
Wyświetlacz: ciekłokrystaliczny panel dotykowy 4,3"
Rozdzielczość ekranu: 480 x 272
System operacyjny: WINDOWS CE NET 5.0
Procesor: MK3351 468 MHz
SDRAM/ROM Flash: 64MB/128MB
Złącze USB: mini USB 2.0 Full Speed
Pamięć zewnętrzna: TF do 8GB
Odbiornik GPS: MTK 42 kanały
Wbudowany transmiter FM: TAK
Wbudowany Bluetooth z DUN: TAK
Obsługiwane pliki Video: AVI, WMV, ASF, ASV, DAT, MPEG, MPG, MOV
Obsługiwane pliki Audio: WAV, WMA, MP3
Wymiary urządzenia: 111 x 74 x 12 mm

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)