Kolejny zestaw do internetu z gniazdka elektrycznego

Kolejny zestaw do internetu z gniazdka elektrycznego
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

21.01.2014 15:30, aktual.: 22.01.2014 10:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zestaw TP-LINK Powerline to kolejna propozycja dla osób szukających prostego sposobu na rozszerzenie zasięgu domowej infrastruktury sieciowej przy wykorzystaniu instalacji elektrycznej.

Składa się z dwóch transmiterów - TL-WPA222. (Powerline + Wi-Fi) i TL-PA2010 (Powerline). Jeden z transmiterów wyposażono także w interfejs bezprzewodowy, który umożliwia przesyłanie danych z prędkością do 300 Mb/s. Pozwala to na rozszerzenie zasięgu istniejącej sieci Wi-Fi do trudno dostępnych miejsc. Za pomocą przycisku Wi-Fi Clone w kilka sekund zapewnimy zasięg sieci bezprzewodowej w miejscach, w których dotąd zasięgu nie było lub był on zbyt słaby do sprawnej transmisji danych. Ponadto transmiter jest wyposażony w 2 porty Ethernet pozwalające na podłączenie do sieci urządzeń bez bezprzewodowej karty sieciowej.

Oba urządzenia zapewniają pełne wsparcie dla standardu HomePlug AV, który pozwala na przesyłanie zabezpieczonych danych (128-bitowe szyfrowanie AES) z prędkością do 20. Mb/s w sieci elektrycznej o maksymalnej długości do 300 metrów. Dzięki temu możliwe jest swobodne korzystanie z internetu, w tym gier online, strumieniowej transmisji wideo HD lub IPTV.

Cena: 300 zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)