Katastrofa samolotu w USA. Maszyna rozbiła się na cmentarzu [Zobacz wideo]

Katastrofa samolotu w USA. Maszyna rozbiła się na cmentarzu [Zobacz wideo]

Katastrofa samolotu w USA. Maszyna rozbiła się na cmentarzu [Zobacz wideo]
Źródło zdjęć: © Youtube.com
05.11.2019 11:31

Mały samolot rozbił się na cmentarzu w miejscowości New Bedford, w USA. W wyniku katastrofy zginął pilot maszyny. - Zanurkował prosto przed moimi oczami - mówi świadek tragedii. Poniżej możecie zobaczyć wideo z miejsca zdarzenia.

Do katastrofy doszło w poniedziałek w New Bedford, w stanie Massachusetts, w USA. Mały samolot Cessna 150 rozbił się na Cmentarzu Wiejskim około godziny 15:30. Tragedii nie przeżył pilot maszyny, który najprawdopodobniej był jedyną osobą na pokładzie.

- W tej chwili potwierdzono, że pilot tego samolotu zmarł. Nie ma powodu, aby sądzić, że byli dodatkowi pasażerowie - mówi burmistrz Jon Mitchell.

Maszyna wystartowała z regionalnego lotniska New Bedford. Według świadków, ostatnie chwile przed katastrofą wyglądały tak, jakby pilot starał się wykonywać akrobacje w powietrzu. Jon Mitchell zaznacza jednak, że nie można potwierdzić tych informacji. Poniżej dostępne jest wideo z tego tragicznego zdarzenia.

- Spojrzałem przez okno na podwórko i zobaczyłem samolot przelatujący nad moim domem. Nagle rozległ się dźwięk i maszyna po prostu zniknęła. Potem samolot wrócił i znów zniknął. Następnie zanurkował prosto na cmentarz, tuż przed moimi oczami - relacjonuje Jose Garcia, świadek wydarzenia.

Lokalne władze potwierdziły, że groby na cmentarzu nie zostały uszkodzone. Tożsamość ofiary nie została jeszcze ujawniona.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)