Jak zapłacić o 50% mniej za taksówkę?

Jak zapłacić o 50% mniej za taksówkę?02.02.2015 11:03
Jak zapłacić o 50% mniej za taksówkę?
Źródło zdjęć: © Fotolia / chalabala

Mieszkańcy Warszawy znów zostali uprzywilejowani. Z okazji rocznicy wprowadzenia płatności przez aplikację, mytaxi organizuje promocję „Warszawskie taksówki o połowę taniej”. Przez cały luty 2015 roku pasażerowie zapłacą 50% mniej za każdy kurs.

Akcja potrwa od 1 do 2. lutego i pozwala na wykonanie w tym okresie nieograniczonej liczby kursów na terenie Warszawy. Zniżka 50% zostanie naliczona automatycznie dla każdego kursu z „Płatnością przez aplikację” rozliczanego kartą Visa, MasterCard lub za pomocą konta PayPal.

Średnia opłata początkowa w Warszawie to 8 zł, a ceny za kilometr w licencjonowanej taksówce dostępnej przez aplikację wynoszą od 1,8. do 2,40 zł. W ramach promocji „trzaśnięcie drzwiami” kosztuje 4 zł, a kilometr od 0,90 do 1,20 zł. Dla przykładu, za kurs z centrum na Okęcie, który średnio kosztuje 30 zł, z aplikacją zapłacimy 15 zł. Za średni kurs po mieście, za który zwykle płacimy około 20 zł, ze zniżką wydamy tylko 10 zł. Reszta zostanie nam w kieszeni. Przy 3 pasażerach taki przejazd jest tańszy i szybszy niż komunikacją miejską.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)