ycipk-q8anb2

IPhone X Tesla zasilany energią słoneczną. Wygląda niesamowicie, ale kosztuje krocie

Rosyjski producent luksusowych edycji telefonów i smartfonów Caviar rozpoczął sprzedaż nowego iPhone'a X. Pierwszy egzemplarz trafi nieprzypadkowo do Elona Muska. Model nazwano iPhone X Tesla.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
iPhone X z panelem słonecznym wygląda naprawdę imponująco
iPhone X z panelem słonecznym wygląda naprawdę imponująco (Caviar)
ycipk-q8anb2

Zapowiedziany w listopadzie iPhone X Tesla jest pierwszym zbudowanym przez Caviar smartfonem zawierającym panel słoneczny z tyłu. Energia jest pobierana do akumulatora panelu, a dopiero następnie służy do ładowania baterii iPhone'a. Aby rozpocząć ładowanie, należy przycisnąć przycisk zasilania umieszczony z tyłu telefonu. Ten spektakularny smartfon ma jednak wysoką cenę, kosztuje aż 4555 dolarów w wersji 64 GB i 4805 dolarów w wersji 256 GB.

Caviar
Podziel się

Firma zamiast sprzedawać samą obudowę, tworzy pełne urządzenie. "Tesla" jest panelem podczepionym bezpośrednio do iPhone'a, zwiększając jego grubość na tyle, że wystający standardowo aparat, staje się zagłębiony. W efekcie grubość smartfona zwiększa się z 7,7 mm do 16,2 mm. To właściwie tak, jakby po prostu nosić telefon w etui.

ycipk-q8anb2
Caviar
Podziel się

Pierwotnie miało powstać zaledwie 99 egzemplarzy. Firma twierdzi jednak, że otrzymała znacznie więcej zamówień, więc zwiększono liczbę do aż 999. Naturalnie każdemu urządzeniu nadawany jest indywidualny numer, zależny od kolejności wyprodukowania. Pierwsza jednostka będzie przeznaczona dla Elona Muska, z dodatkowo wygrawerowanym napisem "Made on Earth by Humans", jako hołd dla Tesli Roadster wystrzelonej w kosmos.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-q8anb2
Polub WP Tech
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-q8anb2

ycipk-q8anb2
ycipk-q8anb2