iPhone'a 7 Plus w Polsce prędko nie kupisz

iPhone'a 7 Plus w Polsce prędko nie kupisz

iPhone'a 7 Plus w Polsce prędko nie kupisz
Źródło zdjęć: © Apple
23.09.2016 09:57, aktualizacja: 23.09.2016 12:50

Polska premiera nowych iPhone'ów 7 jest właśnie dziś, 23 września. Ale jeśli ostrzyliście sobie ząbki na iPhone'a 7 Plus, to może być problem.

Jeszcze zanim iPhone 7 gdziekolwiek trafił do sprzedaży wiadomo było, że z modelem Plus będą problemy. Apple ogłosił, że w magazynach brakuje iPhone'a 7 Plus. I te braki wciąż trwają.

Jeszcze przed polską premierą nowych smartfonów Apple'a zaczęliśmy sprawdzać, czy iPhone 7 Plus będzie gdzieś dostępny. I czego się dowiedzieliśmy?

- operatorzy przyznają, że zamówienie zostało złożone na oba modele iPhone'ów 7. ale nie są w stanie zagwarantować, kiedy Plusy dotrą;

- przedstawiciele dużych sklepów, takich jak Saturn i Media Markt odpowiadali wymijająco, że czekali na potwierdzenie dostawy;

- sieci resellerów Apple również nie otrzymały Plusów.

iPhone 7 Plus jest na wystawach, można go obejrzeć, ale nie można kupić. Według nieoficjalnych informacji może zmienić się to po weekendzie, ale jest to mało prawdopodobne.

Jeśli chodzi o oficjalną dystrybucję Apple'a, to iPhone 7 Plus może zacząć trafiać do klientów z naszego kraju w ciągu 3-4 tygodni.

_ js _

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)