ID Mouse - tytanowa mysz za, bagatela, 800 euro

ID Mouse - tytanowa mysz za, bagatela, 800 euro

ID Mouse - tytanowa mysz za, bagatela, 800 euro
Źródło zdjęć: © intelligent-design.nl
27.10.2009 16:50

Mysz jest nieodzownym elementem każdego zestawu komputerowego. Pozwala na wygodne korzystanie z rozmaitych aplikacji i gier, przez precyzyjne operowanie kursorem. Co sprawia, że aby stać się...

Mysz jest nieodzownym elementem każdego zestawu komputerowego. Pozwala na wygodne korzystanie z rozmaitych aplikacji i gier, przez precyzyjne operowanie kursorem. Na rynku znajdziemy mnóstwo rozmaitych komputerowych gryzoni, różniących się wyglądem, jakością wykonania czy oferowanymi funkcjami. Z reguły ich cena nie przekracza kilkudziesięciu złotych. Oczywiście, za modele z najwyższej półki zapłacimy znacznie więcej, nawet kilkaset złotych. Co zatem sprawia, że aby stać się jej posiadaczem myszy ID Mouse firmy Inteligent Design musimy zapłacić aż 800 euro?

Holenderski producent zapewnia, że kształt ID Mouse został zaprojektowany zgodnie z zasadami ergonomii użytkowania. Mysz odznacza się bardzo ciekawym wyglądem. Wykorzystuje technologię Bluetooth (transmiter w zestawie). Posiada optyczny sensor oraz trzy przyciski i rolkę. Całość zasilana jest dwoma bateriami typu AAA. Co zatem sprawia, że aby stać się jej posiadaczem, trzeba zapłacić, bagatela, 80. euro? Z pewnością jest to ręczne wykonanie z wysokiej jakości materiałów. Do produkcji ID Mouse wykorzystano syntetyczną żywicę oraz stop tytanu pierwszej klasy. Ciekawostką jest neodymowa rolka.

Mysz ID Mouse przeznaczona jest zarówno dla użytkowników lewo- jak i praworęcznych. Współpracuje z systemami Windows XP/Vista/7 oraz MAC OS X 10.3.5 lub nowszym. Dostępna będzie w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej oraz białej. Zainteresowani mogli ją podziwiać podczas minionego tygodnia na Dutch Design Week 2009. Kolejna okazja by ją zobaczyć nadarzy się już w grudniu, podczas Millionaire fair Amsterdam 2009.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)