GOODDRIVE Twister dla Niej i dla Niego na walentynki

GOODDRIVE Twister dla Niej i dla Niego na walentynki
Źródło zdjęć: © goodram.pl

10.02.2009 18:28, aktual.: 10.02.2009 19:06

GOODDRIVE Twister to druga propozycja producenta układów pamięci Wilk Elektronik SA na tegoroczne Walentynki. Firma wprowadziła na rynek przenośną pamięć GOODDRIVE...

_ GOODDRIVE Twister _ to obok błyszczącego _ Glamour _ druga propozycja producenta układów pamięci _ Wilk Elektronik SA _ na tegoroczne Walentynki. Firma pod dobrze znaną marką _ GOODRAM _wprowadziła na rynek przenośną pamięć _ GOODDRIVE Twister _ w specjalnej, limitowanej wersji _ „2gether 4ever” _.

Urządzenie oferuje pojemność 4 GB i skierowane jest zarówno do kobiet jak i mężczyzn. Transfer danych odbywa się z prędkościami: odczyt do 18 MB/s / zapis do 9 MB/s. Posiada metalową, obrotową obudowę zastępującą dodatkową zatyczkę, którą łatwo zgubić. Dostępne są dwie wersje kolorystyczne z nadrukiem _ „2gether 4ever” _ –. czarna dla mężczyzny i czerwona dla kobiety. Zestaw pamięci idealnie nadaje się jako upominek dla dwojga w dniu zakochanych.

Przenośna pamięć _ GOODDRIVE Twister _ w limitowanej wersji _ „2gether 4ever” _ objęta jest wieczystą gwarancją producenta. Jej cena wynosi 29,90 złotych. Może ona okazać się również znakomitym pomysłem na prezent w zbliżającym się Dniu Kobiet.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)