Gadżet do zadawania bólu - sterowany myślami

Gadżet do zadawania bólu - sterowany myślami

Gadżet do zadawania bólu - sterowany myślami
Źródło zdjęć: © harcoslabs.com
07.03.2010 00:34, aktualizacja: 07.03.2010 01:06

Jakiś czas temu prezentowaliśmy interaktywną grę stołową – Mindball, do obsługi której wykorzystywane są jedynie fale mózgowe. Zasada jej działania jest bardzo ciekawa, jednak rozgrywka...

Jakiś czas temu prezentowaliśmy interaktywną grę stołową – Mindball, do obsługi której wykorzystywane są jedynie fale mózgowe. Zasada jej działania jest bardzo ciekawa, jednak rozgrywka na dłuższą metę może być nużąca. Podobnie jest w przypadku gry Mindflex. Zdecydowanie ciekawszą zabawę wymyśliła grupa maniaków technologii z laboratoriów Harcom.

Udało im się nieco zmodyfikować grę Mindflex i tak powstała zabawka do zadawania bólu. Dopóki zachowamy spokój i nasz mózg nie będzie wykazywał zbytniej aktywności nic się nie stanie. Jednak, gdy tylko zanadto się skoncentrujemy zostaniemy poddani elektrowstrząsom.

Zobacz urządzenie w akcji…

Jak widać na załączonym materiale wideo zastosowany prąd jest dość nieprzyjemny dla ludzkiego ciała. Autorzy gadżetu podają, że koszt całej modyfikacji wynosi 105 dolarów. Wiecej na http://www.harcoslabs.com/mostpainful.html.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)