Trwa ładowanie...
d4a64oz
Informacja prasowa
sprzęt

Ekran Sharp 8K LCD to najbardziej innowacyjny monitor w Europie wg EISA

Wyróżnienia EISA przyznawane są co roku najlepszym urządzeniom z wielu specjalistycznych kategorii. Ocenie jury, w którym zasiadają branżowi eksperci-dziennikarze i przedstawiciele zrzeszonych magazynów, poddawane są najbardziej wyjątkowe produkty elektroniki użytkowej, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy pojawiły się na rynku europejskim.
Share
Telewizor Sharp 8K
Telewizor Sharp 8KŹródło: Sharp
d4a64oz

Ekran AQUOS 8K LCD zdobył nagrodę dla najlepszego sprzętu w kategorii „Innowacyjny Monitor – wyświetlacze kina domowego i wideo”. Model LV-70X500E serii AQUOS wyposażony został w panel LCD o rozdzielczości 8K – aż 16 razy większej niż w urządzeniach Full HD.

Dzięki temu wyświetlacz Sharp zapewnia niespotykany realizm obrazu i wyjątkową ilość wyświetlanych szczegółów. Monitor LCD 8K AQUOS wyposażony został także w stosowane przez Sharp rozwiązania pozwalające na wyświetlanie treści o wysokiej jasności 1000 nitów i szerokiej gamie kolorów pokrywającej aż 82% palety BT2020. Powstający w ten sposób obraz jest tak rzeczywisty, że tylko osoby, które zobaczą go na własne oczy docenią jego niesamowitą naturalność. Nagroda EISA to dowód uznania dla firmy Sharp, która jako pierwsza wprowadziła na rynek europejski ekran wyświetlający obrazy w rozdzielczości 8K.

EISA (Expert Imaging and Sound Association) - Europejskie Stowarzyszenie Obrazu i Dźwięku - założone w 1982 roku stowarzyszenie EISA to prestiżowa organizacja branżowa zrzeszająca ponad 50 specjalistycznych czasopism poświęconych tematyce multimediów, sprzętu audio-wideo, aparatów fotograficznych i elektroniki przenośnej z 28 krajów – od Europy po Japonię i USA.

d4a64oz

Podziel się opinią

Share
d4a64oz
d4a64oz
Więcej tematów