Easy Sound ShockWave - zmień dowolną powierzchnię w... głośnik

Easy Sound ShockWave - zmień dowolną powierzchnię w... głośnik

Easy Sound ShockWave - zmień dowolną powierzchnię w... głośnik
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
21.06.2012 15:27, aktualizacja: 22.06.2012 12:53

Easy Sound ShockWave to urządzenie, które może zmienić każdą płaską twardą powierzchnię jak drewno, szkło czy metal w głośnik dookólny. Można wykorzystać do tego celu okap, drzwi, szafy czy samochód. ShockWave przemieni to w głośnik produkujący dźwięk przestrzenny.

Muzykę można odtwarzać z odtwarzacza MP3. laptopa, telefonu komórkowego lub komputera w dowolnym miejscu poprzez podłączenie za pomocą kabla audio. Wersja urządzenia Easy Sound ShockWave MP3 zawiera zintegrowany odtwarzacz audio, który współpracuje z kartami pamięci microSD.

Akumulator zamontowany wewnątrz umożliwia transport urządzenia w kieszeni lub w torbie do dowolnego miejsca jak: sypialnia, pokój w hotelu, stół, biuro, nawet maska samochodu na ulicy może posłużyć jako głośnik.

Adapter oraz silikonowy klej zawarty w podstawce umożliwia przymocowanie urządzenia do powierzchni pionowych takich jak drewno, szkło, blachy lub tworzywa sztuczne. W ten sposób zakres użytkowania produktu zwiększa się o dowolne obiekty o powierzchniach wertykalnych. Nie ma w pomieszczeniu stołu? Nie ma problemu, przymocuj Easy Sound do ściany.

Produkt jest objęty 2 letnią gwarancją, a cena detaliczna sugerowana wynosi 149 zł.

Cechy produktu:

- Przenośny głośnik wibracyjny generujący dźwięk dookólny
- Moc wyjściowa: 5W
- Pasmo przenoszenia: 8 Hz 18 KHz
- Odtwarzacz MP3 (wersja z wbudowanym playerem)
- Gniazdo kart Micro SD
- Kompaktowy rozmiar 5. x 59 mm
- Wbudowana bateria

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)