#dziejesiewtechnologii [1] - Woody Allen, Batman i Amazon

#dziejesiewtechnologii [1] - Woody Allen, Batman i Amazon
Źródło zdjęć: © Warner Bros.

14.01.2015 20:38, aktual.: 27.02.2015 13:50

Woody Allen nieoczekiwanie, również dla samego siebie, zgodził się na nawiązanie współpracy z Amazonem. I wszystko byłoby super, gdyby chociaż sam wiedział, co z niej wyniknie… Podobnie trudno powiedzieć, co wyniknie z parku zabaw, który za ponad 3 miliardy dolarów chcą zbudować Chińczycy. Na pewno jednak będzie to coś spektakularnego. A skoro już o pieniądzach mowa – jak to się dzieje, że Amazon oferuje niskie ceny, a jednocześnie zarabia? Jest w tym mała manipulacja…

Woody Allen nieoczekiwanie, również dla samego siebie, zgodził się na nawiązanie współpracy z Amazonem. I wszystko byłoby super, gdyby chociaż sam wiedział, co z niej wyniknie. Podobnie trudno powiedzieć, co będzie z parkiem zabaw, który za ponad 3 miliardy dolarów chcą zbudować Chińczycy. Za miliardy dolarów chcą zbudować coś, czego będzie im zazdrościł cały zachodni świat! Na pewno będzie to coś spektakularnego. A skoro już o pieniądzach mowa - jak to się dzieje, że Amazon oferuje niskie ceny, a jednocześnie zarabia? Jest w tym pewna manipulacja.

Wszystko to w pierwszym odcinku naszego nowego programu informacyjnego. Dzieje się w technologii! Codzienna porcja nowinek ze światu nowych technologii w krótkiej formie wideo.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)