Bosch Quattro-Ion - zadbaj o swoje włosy jonami

Bosch Quattro-Ion - zadbaj o swoje włosy jonami17.06.2014 14:59
Bosch Quattro-Ion - zadbaj o swoje włosy jonami
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Według badań wykonanych w kilku krajach europejskich aż 21% kobiet skarży się na matowe i zniszczone włosy, a 83 % kobiet stylizuje swoje włosy każdego dnia. Bosch wychodzi naprzeciw potrzebom najbardziej wymagających osób i prezentuje linię Quattro-Ion, która ma sprawić, że włosy będą zdrowe, a fryzura idealna.

Urządzenia Quattro-Ion wykorzystują dobroczynny wpływ jonów, które sprawią, że włosy stają się gładkie lśniące i będą się łatwiej rozczesywać. Poczwórna jonizacja gwarantuje podatność na układanie nawet trudnych fryzur, ale także zapewnia wyjątkowo bezpieczną stylizację z efektem antystatycznym i jedwabistym połyskiem. Linia Quattro-Ion składa się z suszarki do włosów, prostownicy, lokówki oraz suszarko - lokówki do stylizacji.

Suszarka Quattro –. Ion posiada osobne przyciski regulacji temperatury i nadmuchu, które pozwalają aż na 6 kombinacji dowolnych ustawień. Urządzenie wyposażone jest również w funkcję Cool - która powoduje domknięcie łusek, poprawiając gładkość i połysk włosów, przy jednoczesnym utrwaleniu fryzury.

288772375120787603
Źródło zdjęć: © (fot. Materiały prasowe)

Prostownica do włosów z linii Quattro –. Ion pozwala na pełną dowolność przy wyborze fryzury. Jeśli chcemy, aby włosy stały się bardziej miękkie i zdrowe wystarczy użyć funkcji jonizacji.

Poczwórna jonizacja wyróżnia także lokówkę oraz suszarko-lokówkę z tej serii. Modelowanie włosów ułatwia krótki czas nagrzewnia oraz zastosowanie powłoki ceramicznej zapewniającej równomierne rozprowadzanie ciepła.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)