Biedronka: sprzęt mini-AGD marki Hoffen. Idealnie na święta

Biedronka: sprzęt mini-AGD marki Hoffen. Idealnie na święta
05.12.2018 11:471 / 3
Biedronka: sprzęt mini-AGD marki Hoffen. Idealnie na święta
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Do sklepów sieci Biedronka trafił nowy sprzęt mini-AGD. Może przydać się w świątecznych przygotowaniach, ale nada się także na prezent. Przejrzeliśmy najnowszą ofertę i wiemy na co warto zwrócić uwagę. Oferta trwa do 16 grudnia, lub do wyczerpania zapasów.

Biedronka przygotowała ofertę specjalnie na świąteczne przygotowania. Jednym z oferowanych produktów jest blender marki Hoffen o mocy 2000W. To wielofunkcyjne urządzenie, pozwalające między innymi rozdrabniać produkty niezbędne do upieczenia ciasta, czy ugotowania zupy. Blender posiada sześć ostrzy, które kręcą się z prędkością 32000 obrotów na minutę. Cena: 299 zł.

Sokowirówka wolnoobrotowa marki Hoffen

2 / 3
323949069838199209
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Drugim z produktów przedstawianych w nowej gazetce sieci Biedronka jest Sokowirówka wolnoobrotowa o mocy 150W, marki Hoffen. Jej mechanizm opiera się na systemie wyciskania poprzez wałek ślimakowy, co pozwala na uzyskanie dwa razy większej ilości soków, niż w przypadku standardowych urządzeń. Dodatkowo Biedronka dorzuca książeczkę z przepisami. Cena? 179 zł.

Dzięki bezstopniowej regulacji mocy z łatwością dostosujesz ją do rozdrabnianych produktów. Urządzenie posiada 3 dodatkowe programy: Ice, Smoothie, Soup oraz tryb pulsacyjny dający pełną kontrolę nad mieszaniem produktów. Dzbanek został wykonany z wysokiej jakości tworzywa odpornego na zarysowania. Kielich wyposażony w specjalny otwór do wygodnego i bezpiecznego dorzucania produktów. Bezpieczeństwo użytkowania zapewnia blokada uniemożliwiająca włączenie urządzenia, jeśli kielich nie jest prawidłowo założony. W zestawie znajduje się praktyczny popychacz.

Indukcyjny spieniacz do mleka marki Hoffen

3 / 3
323949069838395817
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Bezprzewodowy spieniacz może spieniać a także podgrzewać mleko. Pozwoli również przygotować gorącą czekoladę. Spienione mleko pozwoli przygotować kawę lub cappuccino czy latte. Nie przypalisz mleka, bo spieniacz posiada opcję automatycznego wyłączania.

Komfort użytkowania zapewnia sterowanie jednym dotknięciem - poprzez wybranie jednej z trzech opcji na panelu podstawy. Zdejmowany z podstawy dzbanek wykonany jest ze stali nierdzewnej co umożliwia mycie go w zmywarce. Jest odporny na ciepło uchwyt i antypoślizgowe stopki zapewniają bezpieczne użytkowanie.

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)