Trwa ładowanie...
d1pdahg

Aktualizacja Snapchata. Użytkownicy są wściekli

Po ostatniej aktualizacji popularnej aplikacji Snapchat, w internecie wrze od negatywnych komentarzy. Jej użytkownicy są zdruzgotani nowym sposobem działania. Wiele osób pyta, jak powrócić do poprzedniej wersji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Coraz więcej osób próbuje przywrócić poprzednią wersję
Coraz więcej osób próbuje przywrócić poprzednią wersję (WP.PL, Fot: Sebastian Kupski)
d1pdahg

Aktualizacja jest globalna. Początkowo doniesienia o tragicznym działaniu aplikacji pojawiły się w Wielkiej Brytanii. Teraz negatywne oceny pojawiły się w polskiej wersji sklepu Google Play. I jest ich mnóstwo. Zobaczcie pod tym linkiem.

   snapchat
(snapchat)

Użytkownicy są zdesperowani do tego stopnia, że proszą o pomoc w cofnięciu aktualizacji. Coraz więcej wpisów typu "how to un update Snapchat". Te słowa są dziś najbardziej wyszukiwanym hasłem Brytyjskim Internecie.

Jaki właściwie jest problem? Zniknęła część aplikacji określana jako "Stories". Została połączona z historią czatu z innymi użytkownikami. "Stories" będą wyświetlane obok nazwy użytkownika. Co gorsze, nie są ustawiane chronologicznie, co powoduje ogromny chaos.

Użytkownicy, którzy dokonali aktualizacji nie polecają tego robić. Chętnie cofnęli by ją i uwaga, jest to możliwe. Oczywiście o ile korzystacie z Androida. Ze strony APK Pure można pobrać poprzednią wersję Snapchata. Najpierw należy odinstalować podstawową wersję. Potem szukacie pliku o rozszerzeniu .apk poprzez aplikację "manager plików" i uruchamiacie go.

d1pdahg

Podziel się opinią

Share
d1pdahg
d1pdahg
Więcej tematów