Agencja Wywiadu szuka pracowników. Odwiedź targi pracy i… zostań szpiegiem

Agencja Wywiadu szuka pracowników. Odwiedź targi pracy i… zostań szpiegiem

Agencja Wywiadu szuka pracowników. Odwiedź targi pracy i… zostań szpiegiem
Źródło zdjęć: © Facebook.com | Agencja Wywiadu
Adam Bednarek
05.11.2019 14:20

"Informatyk nie, budowlaniec nie bardzo, o, szpieg, biorę!" - tak może wyglądać spacer i reakcje na stoiska w trakcie warszawskich targów. Z ciekawą ofertą pojawiła się tam Agencja Wywiadu.

Agencja Wywiadu obecna jest na warszawskich targach pracy Absolvent Talent Days, które odbywają się na PGE Narodowym. Wcześniej szpiegów poszukiwano przy okazji podobnych wydarzeń w Poznaniu, Krakowie, Katowicach i Wrocławiu.

- Nasze uczestnictwo w największych w Polsce targach pracy jest naturalną kontynuacją budowy wizerunku nowoczesnej służby wywiadowczej oraz ciekawego i solidnego pracodawcy - tłumaczą przedstawiciele Agencji Wywiadu, cytowani przez Polsat News.

Oczywiście nie każdy pierwszy lepszy zostanie od razu polskim Jamesem Bondem. Jakie warunki trzeba spełniać? Kandydat będzie musiał sprostać wszystkim kryteriom procedury kadrowej, która trwa ok. pół roku. Po tym etapie może liczyć na pensję w wysokości nawet 4500 zł netto. Po ukończeniu szkolenia oficerskiego, które trwa kilka miesięcy - prawie 5 tys. złotych netto.

Serwis money.pl przypomina, że Agencja Wywiadu jest też aktywna na uczelniach.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)