Wzmocniony monitor LCD do zadań specjalnych

Wzmocniony monitor LCD do zadań specjalnych

Wzmocniony monitor LCD do zadań specjalnych
Źródło zdjęć: © aispro.com
18.05.2010 13:36, aktualizacja: 18.05.2010 13:47

merykańska firma AIS zajmująca się produkcją specjalistycznego sprzętu komputerowego dla przemysłu, wprowadziła na rynek nowy monitor LCD o wzmocnionej konstrukcji – model A-WIN...

Amerykańska firma AIS zajmująca się produkcją specjalistycznego sprzętu komputerowego dla przemysłu, wprowadziła na rynek nowy monitor LCD o wzmocnionej konstrukcji – model A-WIN.

Monitor AIS A-WIN został wyposażony ekran o przekątnej 1. cali i rozdzielczości 1024 x 768 pikseli, charakteryzujący się jasnością 800 CD/m^2 oraz współczynnikiem kontrastu 600:1. Ma on zapewnić bezproblemową pracę nawet w pełnym słońcu. Dodatkowo monitor zabezpiecza odporna na korozję, wzmocniona obudowa wykonana z aluminium.

Całość zaprojektowano z myślą o użytkowaniu w na zewnątrz, w bardzo trudnych warunkach. Producent zapewnia, że monitor jest odporny na wodę, kurz, wilgoć, wysokie ciśnienie, wstrząsy, upadki, a także niską i wysoką temperaturę. Nie straszne mają mu być huragany i tajfuny, a także zanurzenie w wodzie na głębokości jednego metra –. co potwierdza zgodność z normami MIL810F, IEC60068-2-27 oraz IP67. Opcjonalnie dostępna jest funkcja ekranu dotykowego.

Niestety producent nie podaje ceny urządzenia.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)