Trwa ładowanie...
d80r3a4

SkróTech. Pixel 4 i Android w nowych odsłonach

Najważniejsze wiadomości dnia. Dziś świat ujrzał Pixel 4 – nowy smartfon od Google’a. W międzyczasie jednak Huawei obiecał zainwestować w Polsce 10 mln dol., a Microsoft wydał trzy aktualizacje dla laptopa Surface Book 2.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ESA Teleskop Hubble'a
ESA Teleskop Hubble'a (ESA)
d80r3a4

Rano miliony fanów Fortnite budziło się niepewnych po tym, jak na Twitterze pojawiła się informacja o ich ukochanej grze i Elonie Musku, szefie Tesli. „Elon Musk kupił Fortnite i skasował go” – napisał jeden z internautów, a Musk twitta udostępnił. Koniec końców wszystko okazało się żartem.

Później z kolei zaniepokojeni właściciele Surface Book 2 ruszyli po trzy aktualizacje od Microsoftu. Mają one ukrócić problemy z nieuzasadnionym obniżaniem wydajności procesora. Przy okazji Microsoft ogłosił też, że przestaje udzielać wsparcia pakietowi Office 2010 i… zalecił zmienić pakiet biurowy.

W natłoku tych wszystkich ważnych spraw Polaków znów zaatakowali cyberprzestępcy. O oszustwie na ZUS zaalarmował sam… ZUS. Chodzi o maile z adresów składki@ubezpieczenia.pl i zus.@zua.pl. Uważajcie na nie i nie klikajcie w nic, ani nie pobierajcie załączników!

d80r3a4

Będąc ściśle przy Polsce - Huawei ogłosił, że zainwestuje u nas 10 mln dol. Chce rozwijać swój ekosystem i pozystkiwać nad Wisłą partnerów. Jednym z nich jest Wirtualna Polska.

O godz. 16 oczy wielu ludzi z branży skupiły się na konferencji Made by Google. Gigant przedstawił tam nowy smartfon – Pixel 4. Wszystkie szczegóły opisał niezawodny Miron Nurski. Jednak tego samego wieczoru Google zdradził nieco nowych funkcji Androida. Firma stawia na prywatność – stąd usprawniony Asystent Google, transkrypcje mowy na żywo i nie tylko.

A skoro już tuż przed snem, spójrzmy, co się dzieje trochę dalej. Dokładniej – o 60 milionów lat świetlnych.

d80r3a4

Podziel się opinią

Share

d80r3a4

d80r3a4
Więcej tematów