ycipk-et787l

SkróTech. Pixel 4 i Android w nowych odsłonach

Najważniejsze wiadomości dnia. Dziś świat ujrzał Pixel 4 – nowy smartfon od Google’a. W międzyczasie jednak Huawei obiecał zainwestować w Polsce 10 mln dol., a Microsoft wydał trzy aktualizacje dla laptopa Surface Book 2.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ESA Teleskop Hubble'a
ESA Teleskop Hubble'a (ESA)
ycipk-et787l

Rano miliony fanów Fortnite budziło się niepewnych po tym, jak na Twitterze pojawiła się informacja o ich ukochanej grze i Elonie Musku, szefie Tesli. „Elon Musk kupił Fortnite i skasował go” – napisał jeden z internautów, a Musk twitta udostępnił. Koniec końców wszystko okazało się żartem.

Później z kolei zaniepokojeni właściciele Surface Book 2 ruszyli po trzy aktualizacje od Microsoftu. Mają one ukrócić problemy z nieuzasadnionym obniżaniem wydajności procesora. Przy okazji Microsoft ogłosił też, że przestaje udzielać wsparcia pakietowi Office 2010 i… zalecił zmienić pakiet biurowy.

W natłoku tych wszystkich ważnych spraw Polaków znów zaatakowali cyberprzestępcy. O oszustwie na ZUS zaalarmował sam… ZUS. Chodzi o maile z adresów składki@ubezpieczenia.pl i zus.@zua.pl. Uważajcie na nie i nie klikajcie w nic, ani nie pobierajcie załączników!

ycipk-et787l

Będąc ściśle przy Polsce - Huawei ogłosił, że zainwestuje u nas 10 mln dol. Chce rozwijać swój ekosystem i pozystkiwać nad Wisłą partnerów. Jednym z nich jest Wirtualna Polska.

O godz. 16 oczy wielu ludzi z branży skupiły się na konferencji Made by Google. Gigant przedstawił tam nowy smartfon – Pixel 4. Wszystkie szczegóły opisał niezawodny Miron Nurski. Jednak tego samego wieczoru Google zdradził nieco nowych funkcji Androida. Firma stawia na prywatność – stąd usprawniony Asystent Google, transkrypcje mowy na żywo i nie tylko.

A skoro już tuż przed snem, spójrzmy, co się dzieje trochę dalej. Dokładniej – o 60 milionów lat świetlnych.

Polub WP Tech
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-et787l

ycipk-et787l
ycipk-et787l