Trwa ładowanie...
d3nh1l5

SkróTech. Pixel 4 i Android w nowych odsłonach

Najważniejsze wiadomości dnia. Dziś świat ujrzał Pixel 4 – nowy smartfon od Google’a. W międzyczasie jednak Huawei obiecał zainwestować w Polsce 10 mln dol., a Microsoft wydał trzy aktualizacje dla laptopa Surface Book 2.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ESA Teleskop Hubble'a
ESA Teleskop Hubble'a (ESA)
d3nh1l5

Rano miliony fanów Fortnite budziło się niepewnych po tym, jak na Twitterze pojawiła się informacja o ich ukochanej grze i Elonie Musku, szefie Tesli. „Elon Musk kupił Fortnite i skasował go” – napisał jeden z internautów, a Musk twitta udostępnił. Koniec końców wszystko okazało się żartem.

Później z kolei zaniepokojeni właściciele Surface Book 2 ruszyli po trzy aktualizacje od Microsoftu. Mają one ukrócić problemy z nieuzasadnionym obniżaniem wydajności procesora. Przy okazji Microsoft ogłosił też, że przestaje udzielać wsparcia pakietowi Office 2010 i… zalecił zmienić pakiet biurowy.

W natłoku tych wszystkich ważnych spraw Polaków znów zaatakowali cyberprzestępcy. O oszustwie na ZUS zaalarmował sam… ZUS. Chodzi o maile z adresów składki@ubezpieczenia.pl i zus.@zua.pl. Uważajcie na nie i nie klikajcie w nic, ani nie pobierajcie załączników!

d3nh1l5

Będąc ściśle przy Polsce - Huawei ogłosił, że zainwestuje u nas 10 mln dol. Chce rozwijać swój ekosystem i pozystkiwać nad Wisłą partnerów. Jednym z nich jest Wirtualna Polska.

O godz. 16 oczy wielu ludzi z branży skupiły się na konferencji Made by Google. Gigant przedstawił tam nowy smartfon – Pixel 4. Wszystkie szczegóły opisał niezawodny Miron Nurski. Jednak tego samego wieczoru Google zdradził nieco nowych funkcji Androida. Firma stawia na prywatność – stąd usprawniony Asystent Google, transkrypcje mowy na żywo i nie tylko.

A skoro już tuż przed snem, spójrzmy, co się dzieje trochę dalej. Dokładniej – o 60 milionów lat świetlnych.

d3nh1l5

Podziel się opinią

Share
d3nh1l5
d3nh1l5
Więcej tematów