Trwa ładowanie...
d23d4tg

SkróTech. Najważniejsze wiadomości dnia [28.11.2019]

Katastrofa samolotu w Kanadzie. Maszyna rozbiła się w lesie. Linia brzegowa Morza Bałtyckiego na wysokości Jastrzębiej Góry przesunęła się o ponad 200 metrów. I to w ciągu zaledwie 100 lat. Elon Musk chwali się, że ma ponad 250 tys. zamówień na Cybertruck.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tesla Cybertruck rozchodzi się jak świeże bułeczki.
Tesla Cybertruck rozchodzi się jak świeże bułeczki. (Materiały prasowe)
d23d4tg

Do katastrofy samolotu w Kanadzie doszło w środę wieczorem czasu lokalnego. Maszyna Piper PA-32 rozbiła się w zalesionym terenie w Kingston, w stanie Ontario. Policja poinformowała o ofiarach śmiertelnych, nie zdradziła jednak dokładnej liczby zgonów.

Katastrofa jednosilnikowego samolotu Piper PA-32 wywołała poruszenie wśród mieszkańców Kingston, w stanie Ontario, w Kanadzie. Maszyna rozbiła się w zalesionym terenie na obrzeżach miasta, w środę około godziny 17:00 czasu lokalnego. Na miejscu pracuje lokalna policja.

Bałtyk przesuwa się wgłąb Polski. Aż 200 metrów w przeciągu zaledwie 100 lat

d23d4tg

Linia brzegowa Morza Bałtyckiego na wysokości Jastrzębiej Góry przesunęła się o ponad 200 metrów.I to w ciągu zaledwie 100 lat. Tak wynika z badań Państwowego Instytutu Geologicznego.

Od dawna mówi się o wpływie zmian klimatycznych na przesuwanie się granic mórz wgłąb kontynentów. Ostatnie prognozy są wręcz tragiczne. Pod koniec października naukowcy opublikowali raport, wedle którego w ciągu 30 lat woda zaleje tereny, na których dziś mieszka 200 tysięcy ludzi. W samej Polsce.

Elon Musk chwali się, że ma ponad 250 tys. zamówień na Cybertruck

Elon Musk, jak to ma w zwyczaju, o wszystkich swoich dokonaniach informuje na Twitterze. Tak jest i tym razem. Szef Tesli na bieżąco chwali się stale rosnącą liczbą zamówień na jego kosmiczną ciężarówkę – Cybertruck.

d23d4tg

Nietypowy, kosmiczny design i wykorzystanie Tesla Armor Glass budzi zachwyt i zdziwienie. Nawet po tym, jak z założenia kuloodporne szyby zostały uszkodzone podczas prezentacji pojazdu.

Nietypowa wpadka nie miała większego wpływu na dalszy los Cybertruck. Świadczy o tym rosnąca liczba zamówień na ciężarówkę. W środę (27.11) Elon Musk informował, że Tesla otrzymała 250 tys. zgłoszeń od zainteresowanych kupnem pojazdu.

TikTok przeprasza i odblokowuje konto amerykańskiej nastolatki, która odważyła się skrytykować Chińczyków

TikTok, aplikacja założona przez chińskie przedsiębiorstwo ByteDance, tłumaczy się z całego zajścia z 17-latką. Feroza Aziz straciła konto po tym, jak opublikowała nagranie krytykujące sposób, w jaki Chińczycy traktują muzułmańską mniejszość - Ujgurów.

TikTok przekonuje, że blokada konta była spowodowana wcześniejszym zachowaniem 17-latki i nie ma związku z chińską polityką. Firma dodała również, że to ludzki błąd w moderowaniu zamieszczanych treści jest odpowiedzialny za usunięcie wideo (film zniknął z aplikacji na godzinę).

d23d4tg

Podziel się opinią

Share

d23d4tg

d23d4tg
Więcej tematów