ycipk-481cox

SkróTech. Najważniejsze wiadomości dnia [22.10.2019]

W tym roku mamy wyjątkowo ciepły październik i świetną wiadomość dla podróżujących taksówkami – Mapy Google ostrzegą, jeśli kierowca zboczy z trasy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Taxi
Taxi (WP.PL, Fot: WP.PL)
ycipk-481cox

Nowość w Mapach Google została przygotowana z myślą o osobach poruszających się po obcym mieście. Zwłaszcza w podróżach służbowych korzystamy wtedy z Taksówek i usług typu Uber. Tylko skąd masz wiedzieć, że kierowca nie wozi cię dookoła miasta, by zarobić?

Mapy Google mają rozwiązanie. W aplikacji pojawiła się możliwość śledzenia trasy taksówki i ostrzegania, jeśli kierowca kluczy albo wybiera dłuższą trasę. Koniec z naciąganiem przez "złotówy"!

Krzysztof Ibisz w Cyberpunku

ycipk-481cox

Czy Krzysztof Ibisz to polski Keanu Reeves? Jest nawet lepszy! Koniecznie obejrzyj przeróbkę zwiastuna gry Cyberpunk 2077. "Wstawiaj, Marian. Mamy miasto do sfajczenia" – to zdanie będzie jutro na ustach tysięcy Polaków.

Sowa z pyskiem kotka

Nie zapowiadam dziś końca świata, nie straszę asteroidami ani suszą. Lepiej poczytać dobre wiadomości albo… pooglądać fotomontaże. jesli nie możesz się zdecydować czy wolisz sowę czy kotka, obejrzyj te fotomontaże. Autorka dodaje kocie pyski do wszystkiego, od innych zwierząt po filiżankę kawy. Niektóre jej prace są bezcenne. Sowa mnie obezwładniła.

Luke Skywalker XXI wieku

ycipk-481cox

Na koniec zapraszam was do obejrzenia zwiastuna kolejnego filmu w uniwersum Gwiezdnych Wojen: "Skywalker: Odrodzenie". Film opowiada wydarzenia rok po zakończeniu "Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi" i ma zamknąć sagę rodu Skywalkerów. Premiera została zaplanowana, jak co roku, na okolice Bożego Narodzenia (20 grudnia), kiedy tłumy chętnie ściągają do kin i wydają więcej pieniędzy, niż to rozsądne. Trailer jest ucztą dla oczu, ale do kina nie pójdę. Czekam na kolejny film z uniwersum Star Trek.

Polub WP Tech
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-481cox

ycipk-481cox
ycipk-481cox