Pendrive dla zamożnego miłośnika grzybków halucynogennych

Pendrive dla zamożnego miłośnika grzybków halucynogennych

Pendrive dla zamożnego miłośnika grzybków halucynogennych
Źródło zdjęć: © Gizmodo.pl
19.04.2012 11:31

Genewscy jubilerzy z La Maison Shawish proponują najdroższy pendrive świata o wdzięcznej nazwie „Magiczny Grzybek”. Nie zachwyca on pojemnością, która wynosi 32 GB i wcale nie tłumaczy ceny nośnika pamięci. Chodzi raczej o oprawę z kamieni szlachetnych.

Pamięć USB z linii Magic Mushroom dostępna jest w wersji ozdobionej różowymi rubinami (16,5 tysiąca dolarów), czerwonymi rubinami (24,4 tysiąca dolarów) lub szmaragdami (36,9 tysiąca dolarów). Wszystkie wysadzane są diamentami i zamknięte w obudowie z żółtego, białego lub różowego złota. Przeznaczono je, oczywiście, tylko do przechowywania cennych informacji.

La Maison Shawish wyjaśnia, że inspiracją kształtu nośnika pamięci była stylistyka opowieści o „Alicji w Krainie Czarów”. Jasne! Podkreśla też (raczej niepotrzebnie), że pendrive Magic Mushroom to „najdroższy i najbardziej luksusowy sprzęt tego rodzaju dostępny w sprzedaży”.

Twórca marki i naczelny projektant La Maison Shawish, czyli Mohamed Shawesh, tłumaczy: „Połączenie motywu grzyba z pendrivem, czyli współczesnym symbolem siły młodości, to bardzo sensowny pomysł”.

Bardzo!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)