Nanopanel - nanotechnologia w grzejnikach płytowych

Nanopanel - nanotechnologia w grzejnikach płytowych

Nanopanel - nanotechnologia w grzejnikach płytowych
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
14.03.2013 15:10

Nanotechnologia to nie tylko nowoczesne rozwiązania z zakresu elektroniki. Nanoceramiczna obróbka metalu, wykorzystywana przy produkcji grzejników płytowych Nanopanel, ma wpływać na ich trwałość.

Nanotechnologia jest znana człowiekowi od lat, jednak dopiero od niedawna stosuje się ją do wytwarzania produktów codziennego użytku. Wykorzystanie nanoceramicznej obróbki wstępnej metalu sprawia, że finalnie powierzchnia grzejnika ma być bardziej trwała i odporna na korozję, niż w grzejnikach produkowanych tradycyjnie. Nanotechnologia obecna w procesie produkcyjnym ogranicza zużycie wody i energii, dając firmie spore oszczędności. To rzutuje na cenę końcową produktu - grzejniki marki Nanopanel możemy znaleźć w cenie od 209 złotych. Cena zawiera również elementy mocujące - zawiesia.

Produkty firmy SBS są dostępne w dwóch wariantach. Model Ventil posiada złącza od dołu, a Compact z boku obudowy. W skład wyposażenia wchodzą również: osłony boczne i górne typu grill oraz dodatkowe akcesoria: stelaże/wieszaki, korek i odpowietrznik. Grzejniki są dostępne w wysokościach: 300. 400, 500, 600 i 900 mm oraz długościach od 400 do 3000 mm.

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)