Naklejki imitujące gniazdka. Żart prosty, ale zabójczo skuteczny

Naklejki imitujące gniazdka. Żart prosty, ale zabójczo skuteczny10.08.2018 08:33
Naklejki imitujące gniazdka. Żart prosty, ale zabójczo skuteczny
Źródło zdjęć: © Twitter

Użytkownicy Twittera skarżą się na złośliwy żart, coraz częściej spotykany na lotniskach. Wydawałoby się, że nikt nie mógłby się na coś tak banalnego nabrać. A jednak, pojawiły się setki podobnych postów, a internauci wyraźnie są niezadowoleni.

Szukanie gniazdka elektrycznego na lotnisku często nie jest łatwym zadaniem. Nigdy nie jesteśmy jedynymi potrzebującymi. A gdy dochodzi do tego szajka żartownisiów naklejających naklejki imitujące gniazdka elektryczne, można dostać szału. Na szczęście w Polsce raczej nikt nie wpadł na ten pomysł, ale amerykanie mają spory problem.

Dowcipnisie umieszczają naklejki fałszywych gniazdek elektrycznych, na ścianach, skrzynkach, a nawet na koszach na śmieci. Zwykle tak, aby jak najbardziej rzucały się w oczy. Ofiary żartu łatwo dają się nabrać prawdopodobnie przez desperackie poszukiwania gniazdka.

Naklejki są o tyle dopracowane, że mają nawet fałszywe cienie. Więc z daleka ciężko powiedzieć, czy jesteśmy ofiarą kolejnego dowcipu, czy to rzeczywiście gniazdko. O ile naklejki nie umieszczono na koszu na śmieci. Na niektórych widać ślady zdrapywania, ale pewnie to też niewiele pomogło.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)