Naklejki imitujące gniazdka. Żart prosty, ale zabójczo skuteczny

Naklejki imitujące gniazdka. Żart prosty, ale zabójczo skuteczny

Naklejki imitujące gniazdka. Żart prosty, ale zabójczo skuteczny
Źródło zdjęć: © Twitter
Arkadiusz Stando
10.08.2018 08:33, aktualizacja: 10.08.2018 08:46

Użytkownicy Twittera skarżą się na złośliwy żart, coraz częściej spotykany na lotniskach. Wydawałoby się, że nikt nie mógłby się na coś tak banalnego nabrać. A jednak, pojawiły się setki podobnych postów, a internauci wyraźnie są niezadowoleni.

Szukanie gniazdka elektrycznego na lotnisku często nie jest łatwym zadaniem. Nigdy nie jesteśmy jedynymi potrzebującymi. A gdy dochodzi do tego szajka żartownisiów naklejających naklejki imitujące gniazdka elektryczne, można dostać szału. Na szczęście w Polsce raczej nikt nie wpadł na ten pomysł, ale amerykanie mają spory problem.

Dowcipnisie umieszczają naklejki fałszywych gniazdek elektrycznych, na ścianach, skrzynkach, a nawet na koszach na śmieci. Zwykle tak, aby jak najbardziej rzucały się w oczy. Ofiary żartu łatwo dają się nabrać prawdopodobnie przez desperackie poszukiwania gniazdka.

Naklejki są o tyle dopracowane, że mają nawet fałszywe cienie. Więc z daleka ciężko powiedzieć, czy jesteśmy ofiarą kolejnego dowcipu, czy to rzeczywiście gniazdko. O ile naklejki nie umieszczono na koszu na śmieci. Na niektórych widać ślady zdrapywania, ale pewnie to też niewiele pomogło.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (93)