Najlepsze promocje na telewizory. Taniej nawet o 9 tys. zł

Najlepsze promocje na telewizory. Taniej nawet o 9 tys. zł

Najlepsze promocje na telewizory. Taniej nawet o 9 tys. zł
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
18.12.2018 12:27, aktualizacja: 18.12.2018 12:40

Wieczór z rodziną i przy świątecznym filmie to zwyczaj niemal tak popularny, jak coroczne ubieranie choinki. Niektórzy decydują się na zakup nowego telewizora właśnie teraz, dlatego wyszukaliśmy kilka modeli w atrakcyjnych przecenach.

Elegancki wygląd i szerokie spektrum kolorów

A może by tak nowy telewizor na święta? Na taki pomysł co roku wpadają setki, a nawet tysiące Polaków, a salony ze sprzętem RTV chętnie obniżają ceny popularnych modeli o kilkaset złotych. W ten sposób, jeśli kupujący wyznaczy budżet na nowy telewizor w wysokości np. 2 tys. zł, moze wrócić do domu z modelem, który wcześniej kosztował np. 2,2 tys. do 2,4 tys. zł.

Najwyższej klasy sprzęt w atrakcyjnej cenie

Lepiej, jeśli na promocji lub wyprzedaży możemy zaoszczędzić więcej gotówki. Niektóre rabaty wynoszą kilkakrotnie więcej, niż cały świąteczny budżet w przeciętnej rodzinie. Naszą uwagę zwróciły modele telewizorów z wyższej półki, które na święta są dostępne w dużo lepszej ofercie do 4,5 tys. zł taniej. Nawet po rabacie ich cena jest dość wysoka, dlatego możemy rozważyć zakup ratalny od 264 zł miesięcznie.

Nowoczesny telewizor

Nowoczesny wygląd, wysoka jakość obrazu oraz funkcjonalny i intuicyjny tryb korzystania z internetu – to tylko wybrane cechy nowoczesnych telewizorów. Co do wymiarów, to także jest na co popatrzeć, bo przekątna monitora w wybranych modelach to od 55 do nawet 85 cali. Dla przypomnienia podajemy wielkość telewizorów o takich ekranach w centymetrach: dla modelu o przekątnej 55 cali wymiary to ok. 123 cm szerokości na 71 cm wysokości, a dla telewizora 65-calowego ok. 145 cm szerokości na 83 cm wysokości. Poszczególne telewizory różnią się proporcjami, więc jeśli chcemy wstawić nasz model np. we wnękę, sprawdźmy przed zakupem dokładne wymiary.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (27)