Najlepsze prezenty na dzień dziecka. Zebraliśmy ciekawostki z Aliexpress

Najlepsze prezenty na dzień dziecka. Zebraliśmy ciekawostki z Aliexpress

Najlepsze prezenty na dzień dziecka. Zebraliśmy ciekawostki z Aliexpress
Źródło zdjęć: © aliexpress
Arkadiusz Stando
30.05.2018 16:35

Na portalu Aliexpress można znaleźć przeróżne przedmioty. Od najdziwniejszych, po najbardziej praktyczne, a wszystkie łączy jedna wspólna cecha - są tanie. Zebraliśmy dla was kilka ciekawych propozycji.

To bardzo ciekawy gadżet, który przykuje uwagę na wiele godzin. Pozwala stworzyć własne figurki, rzeźby czy nawet etui do telefonu. Żałuję, że nie miałem takiego jako dziecko. Link tutaj.

1 / 7

Ochładzacz powietrza

Obraz
© aliexpress

Nie wiadomo w jaki sposób, ale producent twierdzi, że ta maszyna ochładza powietrze. Jeśli rzeczywiście działa, to idealny pomysł na gorące dni. Szczególnie, że nie zajmuje dużo miejsca i jest lekki, więc można go w łatwy sposób przenieść. Link tutaj.

2 / 7

Buty - transformersy

Obraz
© aliexpress

Według kreskówki oraz filmu "Transformers", roboty powinny zmieniać się w samochody. Producent miał jednak inną wizję, i te maszyny zamieniają się w buty. Trzeba przyznać, że wykazał się wyobraźnią. Link tutaj.

3 / 7

Zdalnie sterowany robak

Obraz
© aliexpress

Zabawka, która zdecydowanie wyróżnia się spośród wszystkich. Nie widzieliśmy jeszcze czegoś takiego wcześniej, ale wygląda naprawdę interesująco. Link tutaj.

4 / 7

Przenośna konsola gier

Obraz
© aliexpress

Konsola gier wideo, która zawiera klasyczne pozycje dostępne niegdyś na konsoli Pegasus. Wymaga trzech baterii AAA lub podłączenia do prądu. Link tutaj.

5 / 7

Kontroler do smartfonów

Obraz
© aliexpress

Jeśli lubicie grać na urządzeniach mobilnych, to zapewne wiecie, że nie jest to za bardzo wygodne. Szczególnie gry pełne akcji, tak jak niedawno wydany na smartfony PUBG Mobile lub Fortnite wymagają refleksu, którego nie zapewnia ekran dotykowy. Korzystając z takiego pada, doświadczenia z gry będą znacznie ciekawsze. Link tutaj.

6 / 7

Puzzle, które chodzą po złożeniu

Obraz
© aliexpress

Do złudzenia przypominają projekt holenderskiego naukowca i artysty Theo Jansena. Jego rzeźby "spacerują" po plażach Holandii pod wpływem wiatru. Zaskakują każdego, kto zobaczy je po raz pierwszy. Ta mniejsza wersja zapewne nikogo nie przerazi, ale satysfakcja z jej złożenia będzie ogromna. Poniżej zobaczycie nagranie. Link tutaj.

7 / 7

Mini-generator prądu

Obraz
© aliexpress

Niewielki generator to świetna zabawa dla młodych inżynierów. Link tutaj.

Wybrane dla Ciebie
Komentarze (45)