MWC 2105: Haier z zegarkami dla dzieci, osób starszych i obrożą dla psów

MWC 2105: Haier z zegarkami dla dzieci, osób starszych i obrożą dla psów
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

02.03.2015 14:20, aktual.: 02.03.2015 16:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Haier podczas MWC 2015 pokazał swoją propozycję inteligentnych zegarków dla dzieci i osób starszych oraz obroży dla zwierząt domowych z GPS-em.

Interfejs lokalizacji z GPS-em pozwala na odtworzenie trasy, jaką przebyła osoba, a następnie zapisuje ją w pamięci urządzenia przez kilka dni. Tak jak w smartwatchu dla dzieci, istnieje możliwość słuchania otoczenia osoby wyposażonej w zegarek. Model istnieje w wersji czerwonej i czarnej, na bransoletce z prawdziwej skóry, oraz działa przez dwa dni bez ładowania.

Inteligentna obroża SOS dla zwierząt

Haier pomyślał również o zwierzętach domowych, oferując właścicielom inteligentną obrożę dla ich pupili. To urządzenie działa na podobnej zasadzie, co inteligentne zegarki: jest wyposażone w mikrofon, głośnik oraz czerwony przycisk SOS pozwalający osobie, która znajdzie zagubione zwierzę, na skontaktowanie się z właścicielem. Dzięki aplikacji właściciel może określić geograficzny obszar bezpieczeństwa zwierzaka, a opuszczenie go zostanie natychmiast zakomunikowane. Urządzenie posiada wbudowany GPS, a interfejs lokalizacji przechowuje informacje o przebytej trasie przez kilka dni.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Kontrola na odległość jest możliwa dzięki funkcji «. słuchania » i pomaga lepszemu zlokalizowaniu zguby. Ten model GPS-a dopasuje się do każdej obroży, będzie również dostępny z oryginalną obrożą ze skóry, w wielu kolorach.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)