Miele DA 2900: Wyciąg, który komunikuje się z płytą grzewczą

Miele DA 2900: Wyciąg, który komunikuje się z płytą grzewczą

Miele DA 2900: Wyciąg, który komunikuje się z płytą grzewczą
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
23.03.2012 10:11, aktualizacja: 05.04.2012 13:29

Warunkiem zachowania komfortowego klimatu w kuchni oraz braku uciążliwych zapachów powstających w trakcie gotowania jest włączenie wyciągu oraz wybór odpowiedniego poziomu mocy. Nie zawsze jednak pamiętamy o tej czynności. Z pomocą przychodzi nam system komunikacji pomiędzy wyciągiem a płytą grzewczą Con@ctivity.

Informacje pochodzące z płyty grzewczej przekazywane są do elektronicznego odbiornika w wyciągu, który automatycznie go uruchamia, a poza tym ustawia oświetlenie oraz dobiera odpowiedni poziom mocy. Con@ctivity czuwa również nad pracą wyciągu po wyłączeniu płyty grzewczej, dzięki czemu usuwa resztki oparów po zakończonym właśnie gotowaniu. System zapewnia automatyczną komunikację pomiędzy wyciągiem i płytą. W każdym momencie jednak możemy manualnie zmienić ustawienia wyciągu przy pomocy wygodnego sterowania radiowego.

Wyciąg DA 290. wyposażony został w nowoczesne panele dekoracyjne. Zastosowanie 4 paneli zamiast popularnej formy w postaci jednego panelu sprawia, że na powierzchni odkłada się mniej tłustych osadów. Strumień powietrza zasysany równomiernie na brzegach paneli przeciwdziała powstawaniu osadu. Zarówno panele ze szkła lub stali, jak i filtry tłuszczowe można wyjąć i umyć w zmywarce.

Wyciąg DA 290. zużywa do 70 % mniej energii od standardowych wyciągów. Zastosowany został w nim silnik zasilany prądem stałym, który zapewnia mniejsze zużycie prądu w porównaniu ze standardowym silnikiem.

CENY:

DA 2900 – 10 790 zł
panele szklane 649 zł
panele stalowe *649 zł *

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)