Microsoft Surface: użytkownicy zgłaszają poważną usterkę

Strona głównaMicrosoft Surface: użytkownicy zgłaszają poważną usterkę
12.11.2012 13:30
Microsoft Surface: użytkownicy zgłaszają poważną usterkę
Źródło zdjęć: © chip.pl

W przypadku premier nowych urządzeń najpierw jest zachwyt, potem zapoznawanie się ze sprzętem, aż w końcu przychodzi fala niezadowolonych użytkowników.

Sytuacja powtarza się po każdej wielkiej premierze. Jak się okazuje, nie inaczej jest w przypadku Microsoftu. Pierwsze emocje opadły, a użytkownicy zaczęli zwyczajnie korzystać z tabletów Surface RT. Jeden z nich zauważył, że jego klawiatura Touch Cover (pełniąca jednocześnie rolę osłony ekranu) zaczyna się w jednym miejscu zwyczajnie rozklejać. Właściciel postanowił to zgłosić, a w sklepie powiedziano mu że nie tylko on ma problem.

Jest to nieco zaskakujące, że chodzi o zwykłe rozklejanie się, bo klawiatura nie należy do najtańszych –. kosztuje 120 dolarów. Pierwsze doniesienia mówią, że wada wynika ze zbyt dużego przeciążenia tego miejsca podczas montowania klawiatury. Microsoft jeszcze nie zdążył się wypowiedzieć w tej sprawie, ale wiemy, że gdy ktoś zgłosi się z problemem – dostanie nową klawiaturę. Pytanie czy ta nie rozklei się w ten sam sposób.

288772807301871763
Źródło zdjęć: © (fot. Tom Warren / theverge.com via chip.pl)

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: "Ten komputer kosztuje 42 złote"

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)