Trwa ładowanie...
d48idje

KFC pomoże przetrwać posylwestrowego kaca. Ten pomysł może się sprawdzić

KFC uruchomiło specjalną usługę skierowaną do klientów, którzy w sylwestra nieco za bardzo zaszaleli. Idealne rozwiązanie dla tych, którzy przeżywają posylwestrowego kaca.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
KFC pomoże przetrwać posylwestrowego kaca
KFC pomoże przetrwać posylwestrowego kaca (iStock.com)
d48idje

Prosty pomysł, a może sprawdzić się idealnie, kiedy nasz stan fizyczny i psychiczny po imprezie sprawia, że nie nadajemy się do niczego. Od 1 stycznia 2020 roku KFC wprowadza możliwość dostawy jedzenia pod drzwi, bez konieczności widzenia się z dostawcą.

- Mówiąc wprost – wiele osób po sylwestrowych szaleństwach cierpi z powodu kaca. (...) Otóż, specjalnie z myślą o posylwestrowiczach, KFC przygotowało wyjątkową ofertę dostarczenia jedzenia pod same drzwi, bez potrzeby widzenia się z dostawcą. Wystarczy w komentarzu do internetowego zamówienia dopisać hasło "bez spotkania z dostawcą". Dostawca zostawi zamówienia we wskazanym przez nas miejscu - czytamy w informacji prasowej KFC.

d48idje

Oczywiście opcja jest dostępna jedynie przy płatności online. Mimo to takie rozwiązanie wydaje się naprawdę praktyczne - niemal nie musimy wychodzić z łóżka, a jeśli już to tylko na krótką chwilę. Jednocześnie nie musimy się ubierać, szykować czy prowadzić jakichkolwiek pogawędek z dostawcą.

Zobacz też: "Pojedynek gigantów". Wielki test frytek z sieci fast-food

d48idje

Podziel się opinią

Share
d48idje
d48idje
Więcej tematów